fbpx

A101-26 Kasım Perşembe Aktüel Ürünleri

Alışveriş çantalarımız, poşetlerimiz hazır mı? A101 indirimli ürünleriyle müşterilerinin ilgisini çekmeye devam ediyor.  A101 Aktüel kataloğunda bu hafta yine birbirinden güzel ürünler var.  İşte merakla beklediğiniz 26 Kasım 2020 perşembe günü haftanın yıldızları;

 

Haftanın yıldızlarında bu hafta, elektronik aletler dikkatimizi çekiyor. Aktüel katalogda birbirinden kaliteli markaların, televizyon, cep telefonu, kamera, akıllı saat, kulaklık gibi ürünleri yer alıyor.

Aktüel ürünlerde özellikle hanımların ilgisini çekecek beyaz eşya ve mutfak aletleri de yer alıyor. SEG marka bulaşık ve çamaşır makinası, Arzum ütü, Sunny marka çelik su ısıtıcı gibi ürünler hanımları sevindirecek gibi.

Aktüel ürünlerde plastik ürünler her zamanki gibi yerini koruyor. Ayrıca, büyük ve küçüklere sandalye ve antre ve holünüz için kullanışlı bir ayakkabı dolabı da yer alıyor.

Aktüel ürünlerde bu hafta beyler de unutulmamış. Piranha marka şarjlı vidalama ve  darbeli matkap ürünleri yer alıyor. Kış aylarına girmemize az bir zaman kala büyük ve küçükler için kışlık terlikler ve patikler de var. Çocuklarımız için boyama kitpları, oyun hamuru ve oyuncaklar da yer alıyor.

Keyifli, güzel bir alışveriş yapmanız dileğimizle…

Kaynak: Catering Türkiye ve A101

Yorumlar

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment