fbpx

Banvit’ten yeni lezzetler

Türkiye’nin lider piliç eti üreticilerinden Banvit, usta şeflerin özel tarifleriyle hazırladığı, 4 yeni üründen oluşan Lezzet Serisi’ni tüketicilerinin beğenisine sundu. Pratik, lezzetli ve sağlıklı yeni Banvit Lezzet Serisi ile; Acılı Fajita, Kekikli Tavuk Sote, Köri Soslu Tavuk ve 7 Baharatlı Baget ürünleri, restoran deneyimini sofralara taşıyor.

Banvit’in yeni Lezzet Serisi, tavuk etini doğrama, soslama ve bekleme için gereken zaman kaybının önüne geçiyor. Taptaze tavuk etleri üretim anında tam kıvamda baharat ve krema ile soslanıyor ve tüketicilere pişirilmeye hazır olarak sunuluyor. Yemek için yapılması gereken tek şey ise tavayı önceden ısıtmak ve Banvit’in pişirilmeye hazır yeni Lezzet Serisi alternatiflerinden birini seçmek.

Lezzet Serisi ürünlerinden Acılı Fajita; krema, kimyon, kişniş, taco karışımı ve özel sosun lezzetli tavuk etiyle harmanlanmasıyla hazırlandı. Kekikli Tavuk Sote; kekik, karabiber, zencefil ve özel baharatlarla mükemmel lezzeti yakaladı. Köri Soslu Tavuk, körinin yanı sıra karabiber, krema, zencefil ve özel baharatlar ile egzotik bir lezzet sunarken, 7 Baharatlı Baget ise özel baharatlara ek olarak salça eklenerek hazırlandı.

Pratiklik ve lezzeti öne çıkaran yeni Banvit Lezzet Serisi ürünleri, mutfakta sağlıklı yemeğin formülünü arayanlar için mükemmel seçenekler sunuyor. Lezzet Serisi ürünleri sadece seçili Migros Mağazaları’nda satışa sunuluyor.

 

Kaynak: Catering Türkiye, Banvit

Yorumlar

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment