fbpx

Barilla, şehrin en fit hafta sonuna lezzet kattı

Barilla, Kanyon AVM’de bu yıl 8’incisi gerçekleştirilen Fit Weekend etkinliğinin sponsorları arasında yer aldı. Türkiye’nin en ünlü diyetisyenleri, şefleri, spor hocalarının sağlıklı yaşam tutkunlarıyla buluştuğu organizasyonda en fit Barilla ve Wasa tarifleri, ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. “Herkes fit, her şey fit, her an fit, her yer fit, her yemek fit” sloganı ile gerçekleştirilen Fit Weekend, ziyaretçilerine şehrin en fit hafta sonunu Barilla ile Kanyon’da yaşattı.

İtalyan gastronomi kültürünün en önemli temsilcisi Barilla, Kanyon AVM’de bu yıl 8’incisi gerçekleştirilen Fit Weekend etkinliğinin sponsorları arasında yer aldı. Sağlıklı yaşam tutkunları ile Türkiye’nin ünlü diyetisyenleri ve şeflerin yanı sıra ünlü spor uzmanlarını üç gün boyunca buluşturan etkinlik, yoğun ilgi gördü. “Herkes fit, her şey fit, her an fit, her yer fit” sloganı ile gerçekleşen etkinlikte ziyaretçiler, en yeni sağlıklı yaşam trendlerini öğrenme ve birçok sağlık uzmanıyla buluşma fırsatı yakaladı.

En fit Barilla ve Wasa tarifleri ziyaretçilerle buluştu

Birbirinden ünlü konuşmacıların yanı sıra sağlıklı beslenmeye yönelik ürünlerin ve en fit tariflerin ziyaretçilerle buluştuğu organizasyonda Barilla ve Wasa lezzet şöleni yaşattı. Barilla standında Pesto Genovese Soslu Fusilli ve Tam Buğday Integrale Makarna Salatası tarifleri servis edilirken; Wasa standında ise Humus Kreması, Portakallı Bitter Çikolata Ganaj ve Havuç Tarator dip sosları eşliğinde gevrek ekmek ve sandviç tadımı gerçekleştirildi.

Şenlik havasında fit bir haftasonu

Üç gün süren etkinlik, diyetisyen söyleşileri, ünlü şeflerin katılımı ile gerçekleşen Fit Workshoplar, spor hocalarının egzersizlerinin yanı sıra yoga, zumba, hiphop dansları ile tam bir şenlik havasına büründü. 20’yi aşkın ismin konuşmacı olarak katıldığı Fit Weekend’de ziyaretçiler ücretsiz vücut analizi yaptırarak uzmanlardan yorum ve tavsiye aldı.

Kaynak: Catering Türkiye, Barilla

Yorumlar

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment