fbpx

Barista Clash yarışmasının sponsoru Paşabahçe oldu

Paşabahçe, yeteneğine güvenen amatör ve profesyonel baristaların hünerlerini sergilediği BaristaClash Yarışması’nda Mystery Box kategorisinde sponsor oldu. UNIQ İstanbul Glassroom’da düzenlenen, jürisinde kahve sektörü otoritelerinin yanı sıra moda ve müzik dünyasından isimlerin de yer aldığı BaristaClash Yarışması’nda 32 barista Paşabahçe ürünleriyle imza içeceklerinde harikalar yarattı.

Cam denince ilk akla gelen marka Paşabahçe, nitelikli kahve ile tüketici arasında önemli bir köprü görevi gören baristaların yeteneklerini sergileyebilmelerine imkan sağlayan Barista Clash Yarışması’na Mystery Box kategorisinde sponsor oldu.

UNIQ İstanbul GlassRoom’da düzenlenen etkinlikte 32 barista, kahve sektörü otoritelerinin yanı sıra moda ve müzik dünyasından isimlerin de yer aldığı jüri karşısında ter döktü. Yarışmada Paşabahçe’nin Timeless serisinde bulunan şampanya, şarap, shot, martini ve meşrubat bardaklarıyla hünerlerini sergileyen baristalar 5 farklı kategoride yarıştı.

Baristaların yeteneklerini sergileyebilmelerine imkan sağlayan BaristaClash, kahve tutkusu ile yola çıkmış baristaları, baristalığı yaşam şekli haline getirenleri, barista adaylarını, kahve sektöründe çalışanları, bu sektörde kariyer yapmayı hedefleyen kişileri ve kahve hakkında daha fazlasını öğrenmek isteyen kahve severleri aynı çatı altında topluyor.

 

Kaynak: Catering Türkiye ve Paşabahçe

Yorumlar

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment