fbpx

Bebek Baylan, caz akşamlarına ev sahipliği yapmaya başlıyor. 16 Haziran Babalar Günü’nde başlayacak ve 30 Haziran’dan itibaren her pazar 18.30 – 20.30 saatlerinde gerçekleşecek performanslar ile Bebek Baylan misafirlerine eşsiz Boğaz manzarası ve leziz menü eşliğinde caz keyfi sunacak. Bebek Baylan’ın ilk konuğu ise kontrbasta Eren Turgut, saksafonda Burak Küçük’ün eşlik edeceği ünlü caz piyanisti Baturay Yarkın.

İstanbul’un yaşayan en eski pastanesi olarak kent tarihinde yer edinmiş Baylan’ın geleneğini hem çağdaş bir havayla yansıtan hem de eşsiz yemek menüsü ile şehrin en iyileri arasında anılan Bebek Baylan’da caz akşamları başlıyor.

Her pazar akşamı farklı bir caz grubunun sahne alacağı Bebek Baylan’daki ilk performans Babalar Günü’nde gerçekleşecek. 16 Haziran Pazar günü, 18.30 – 20.30 saatleri arasında sahne alacak ünlü caz piyanisti Baturay Yarkın’a, kontrbasta Eren Turgut, saksafonda ise Burak Küçük eşlik edecek.

Bebek Baylan’daki caz akşamları, 30 Haziran 2019 itibarıyla her pazar akşamı aralıksız devam edecek. Yeni haftaya Bebek Baylan’ın spesiyal lezzetleri, zengin içecek menüsü ve ruhunu caz müzikle doyurarak başlamak isteyenler, 0534 725 30 04 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilir.

 

Kaynak: Catering Türkiye, Bebek Baylan

Yorumlar

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment