Bebeklere çorba harçları Bambala’dan!

Bebeklere çorba yapmak çoğu zaman her anne için problem olabilir. Bambala, bu konuda annelerin en büyük yardımcılarından birisi olmaya aday.

Bebek gıda sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Bambala, bebek ve çocuklara özel hazırladığı çorba harçlarıyla yaz tatilinde ebeveynlerin kurtarıcısı oluyor. Kereviz, ıspanak, pancar, brokoli ve bezelye çeşitleri bulunan çorba harçları, pratik hazırlanışı ile bebeklere sağlıklı bir öğün alternatifi sunuyor.

Bebeklere çorba yapmanın püf noktaları

Gıda mühendisi anne elinden bebek ve çocukların damak zevkine uygun hazırlanan çorba harçlarının hiçbir koruyucu katkı maddesi, sofra şekeri ve sofra tuzu içermemesi dikkat çekiyor. Bir porsiyon için 2 çorba kaşığı harç ile 1,5 su bardağı su ile karıştırılıp pişirilen sağlıklı sebzeli çorba harçları, tereyağı ya da zeytinyağı ile zenginleştirilebiliyor.

Vitamin deposu sebzelerin yer aldığı çorba harçları bebeklerin damak zevkine göre özel olarak hazırlanıp paketlendi. Bebeklerin yanı sıra aile bireylerinin de farklı baharat çeşitleriyle kendi damak zevkine uygun bir öğün olarak zevkle tükettiği çorba harçları, yaz mevsimi için hafif bir öğün alternatifi sunuyor.

Saklama süresi 4 ay olan sağlıklı ve lezzetli çorba harçları www.bambala.com.tr, trendyol.com ve hepsiburada.com internet sitesinden satın alınabiliyor.

Not: Bebeğinizin ve kendinizin sağlığı için Catering Türkiye’nin Bilim & Sağlık Haberleri kategorisini ziyaret etmenizi öneririz.

 

Kaynak: Catering Türkiye ve Bambala

About Catering Türkiye

Catering Türkiye, 01.01.2019 tarihinde "Catering sektörünün buluşma noktası" olarak yayın hayatına başladı. Catering Türkiye'de tüm catering sektörü ve tedarikçi firmalar için özel haber, makale ve röportajlar bulabilirsiniz.

View all posts by Catering Türkiye →

Yorumunuz: