fbpx

BigChefs’ten sağlık ve tazelik dolu kaseler

En son gastronomi trendleri ile mevsime özgü taptaze malzemeleri buluşturan BigChefs menüsü, sağlıklı kase tarifleri ile de fark yaratıyor. Kahvaltıdan akşam yemeğine kadar her öğünde yenilebilecek tam 12 farklı kase seçeneği, BigChefs misafirlerine protein, karbonhidrat ve vitaminler bakımından dengeli öğünler sunuyor. Bu kaseler, zevkli sunumları ve nefis lezzetleri ile de dikkat çekiyor.

BigChefs, son yılların popüler gastronomi trendlerinden “kase” tariflerini tadabileceğiniz adresler içerisinde yer alıyor. Kahvaltıdan ana yemeğe farklı anlara hitap eden zengin içerikleriyle BigChefs kaseleri, mevsime özel taptaze malzemelerle hazırlanıyor. Bu kaseler, sağlıklı ve hafif yemeklerin de doyurucu ve son derece lezzetli olabileceğini kanıtlıyor. Böylece dengeli beslenmek isteyenler, tek düze tariflere sıkışıp kalmıyor.

Smoothie Kaseler güne başlarken iyi gider

Kase trendinin en dikkat çekenlerinden Smoothie Kaseler ile güne başlamak isteyenler, yoğurt, yeşil yapraklı sebzeler ve sağlıklı çekirdeklerden oluşan Yeşil Smoothie veya yine yoğurt, çilek, muz gibi meyvelerin yer aldığı Pembe Smoothie’yi tercih edebilirler. Her iki tarifte de doyurucu chia tohumu yer alıyor. Ceviz ve fındık gibi Omega 3 yağ asitleri bakımından zengin yemişler bu kaseleri tamamlıyor.

Dolu Dolu Kaseler doyurucu, dengeli ve leziz

BigChefs’in gün boyunca tercih edilebilecek Dolu Dolu Kaseleri içerisinde ise, sebzeli, tavuklu, etli, köfteli ve somonlu çeşitler bulunuyor. Bu kaselerin içerisinde, nohut, kinoa, siyez bulguru, kuskus gibi, Toprağın Kadınlarından Sofralara projesi kapsamında, yerel kadın üreticilerden tedarik edilen dengeli karbonhidratlar yer alıyor. Izgara mevsim sebzeleri, taptaze çıtır yeşillikler ve katkısız doğal soslar da bu tariflere eşlik ediyor. Dolu Dolu Kaseler, titizlikle seçilmiş lezzet birliktelikleri ile BigChefs misafirlerinin yeni favori ana yemek tercihleri olmaya aday.

Tereyağlı köy kuskusu ve farklı tavuk tarifleri aynı kasede

Farklı tavuk tarifleri ile tereyağlı köy kuskusunu bir araya getiren kaseler de, BigChefs’in yeni menüsünde yer alan farklı seçenekler arasında yer alıyor. Körili, Hindistan cevizi sütlü, Meksika soslu, tatlı ekşi soslu, kremalı ve mantarlı gibi farklı çeşitleriyle Tavuklu Kuskuslu Kaseler, köy kuskusunun kendine has lezzetini, protein bakımından zengin farklı dokunuşlarla tamamlıyor.

BigChefs Hakkında:

2007 yılında Ankara’da kurulan BigChefs, ilk günden itibaren misafir memnuniyetine öncelik vererek kısa sürede Türkiye’nin önde gelen restoran zinciri markası haline gelmiştir. 2014 yılında ilk yurt dışı şubesini Dubai’de açarak küresel bir marka olma yolculuğunu başlatan marka, günümüzde yurt içi ve yurt dışında toplam 60 şubesi ile hizmet vermektedir. Taxim Capital’den sağladığı fon desteğiyle hızla büyüyen BigChefs, başarılı yatırımlarıyla Türkiye’ de ve dünyada marka bilinirliğini arttırmaya devam etmektedir. Taxim Capital yatırımcıları arasında EBRD (Avrupa Kalkınma ve İmar Bankası), IFC (Uluslararası Finans Kurumu, Dünya Bankası Üyesi), EIF (Avrupa Yatırım Fonu), DEG (Alman Yatırım ve Kalkınma Bankası) gibi uluslararası saygın kurumları barındırmaktadır.

 

Kaynak: Catering Türkiye, EİB


Yorumlar

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment