fbpx

BİM-27 Kasım Cuma Aktüel Ürünleri

BİM Aktüel ürünlerinde 27 Kasım Cuma günü yine birbirinden güzel markaları çok uygun fiyatlara tüm BİM mağazalarından satın alabilirsiniz. İşte merakla beklediğiniz BİM 27 Kasım Cuma haftanın yıldızları;

BİM bu hafta ‘teknoloji haftası’ ilan ederek beklediğiniz teknoloji ürünlerini çok uygun fiyatlara sunuyor.  Beklediğiniz laptop, cep telefonu, akıllı saatler, drone, kulaklık, klavye vb ürünleri piyasadan çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

 

Aktüel ürünlerde bu hafta tekstil ürünleri de var. Çift kişilik yorgan, sabahlık, pijama takımları, tayt, yelek, içlik takımları, terlik ve çoraplar da var.

BİM’de bu hafta mutfak araç ve gereçleri de göz kamaştırıyor. Evde bolca vakit geçirdiğimiz bu günlerde, yıllardır mutfaklarımızda en iyi yardımcılarımız Kütahya Porselen, Tefal, Bambu, Lav markalarını çok uygun fiyatlara mağazalarda bulabilirsiniz. Mutfağın şeflerine birbirinden lezzetli yemekleri yapmalarında eşlik edecek mutfak ürünleri BİM mağazalarında bekliyor.

BİM Türk kahvesi tiryakilerini de unutmamış. Abdullah Efendi’nin 2’li Türk kahvesi makinası sadece 399,00 TL’ye BİM mağazalarında. Bir kahve de bizim için yudumlayın, afiyet olsun, keyifli alışverişler.

Kaynak: Catering Türkiye ve BİM


Yorumlar

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment