Bizim Mutfak’tan Kemik Suyuna Çorbalar Serisi

Bizim Mutfak, Türkiye’nin ilk ve tek “Kemik Suyuna Çorbalar Serisi”ni tüketiciyle buluşturuyor. Geçen sene ‘Kemik Suyu Bulyon’ ürününün reklam filminde bu lezzete ulaşmak için yıllar boyu zahmetle kemik suyu kaynatan iki tecrübeli ev hanımının serzenişine yer veren marka, yeni ürünü Kemik Suyuna Çorbalar ile de ‘Şimdi mi geldi aklınıza?’ sitemini bir kez daha duyuyor.

Bünyesinde bulunduğu Ajinomoto’nun güçlü AR-GE ekibi sayesinde Türkiye’de çorba ve bulyon kategorilerinde ilklere imza atarak yeni segmentler açan Bizim Mutfak’ın “İlk Kemik Suyuna Çorbalar Serisi”ni tanıttığı reklam filmi yayına girdi.

Bizim Mutfak’ın koruyucu içermeyen Kemik Suyuna Çorbalar Serisi; Kemik Suyuna Mercimek, Kemik Suyuna Tarhana ve Kemik Suyuna Düğün gibi en çok sevilen ve tüketilen çorba çeşitlerinden oluşuyor. Kemik suyuna çorbalar serisi, geleneksel kemik suyu lezzetine ek olarak protein, lif ve kolajen içeriyor. Bizim Mutfak, “besleyici, pratik mutfak” marka vaadini yeni ürünleriyle de bir kez daha vurguluyor.

“Şimdi mi geldi aklınıza?”

Türkiye’de ilk kez Kemik Suyu lezzetini bulyon formatında tüketicilerin beğenisine 2019 yılında sunan Bizim Mutfak, pazardaki ilk ve tek olan bu ürünü ev hanımlarının eğlenceli serzenişine yer verdiği reklam filmi ile duyurmuştu.

Elde etmesi zahmetli kemik suyu lezzetini bu sefer de en sevilen çorbalara taşıyan marka, yıllardır bu lezzete ulaşmak için saatlerce kemik suyu kaynatan tecrübeli ev hanımlarından bir kere daha serzeniş duyuyor. İki tecrübeli ev hanımının “Şimdi mi geldi aklınıza” sitemini ekrana taşıyan Bizim Mutfak, kemik suyu kaynatma zahmetine girmeden kısa sürede çorbalarda geleneksel kemik suyu lezzetine ulaşmayı vaat ediyor.

Kaynak: Catering Türkiye ve Bizim Mutfak

Yorumunuz: