fbpx

Bodrum Torba’da yeni bir cennet

Nisan ayı itibari ile kapılarını açan Moyo Beach Otel misafirleri için özel tasarım ahşap iskelesi ile doğanın harika renklerini bir araya getiriyor. Bodrum’un meşhur begonvilleri ve yemyeşil alanları ile misafirlerine şık ve rahat bir konsept sunan Otel’in çimlerinde Palmiye ağaçlarının altında denizin ve güneşin tadını çıkarmak mümkün.

Şefler Dubai ve İstanbul’dan!

Dubai ve İstanbul’dan gelen şefler ile geniş menüsü ile mutfağından da adından söz ettiren Moyo Beach Otel’in barı da sektörün ünlü isimlerine emanet. Alkollü  ve alkolsüz olmak üzere toplam 45 farklı tadı misafirlerine tattıran Otel’de gün boyu Afrika ezgileri ile keyifli bir tatil geçireceksiniz.

Formuna dikkat eden kadınlar için menüsünde yaklaşık 25 çeşit salata-detox ürünleri ve hafif seçenekler bulunan otel menüsünde ağırlıklı İtalyan mutfağı olmak üzere Türk mutfağından da bir çok farklı lezzetler tatmak mümkün.

Sezon boyunca farklı tarzda gündüz ve akşam etkinlikleri ile misafirlerini ağırlayan Moyo’nun, “Moyoday” mottosu ile dışarıdan da etkinliklerine katılmak da mümkün.

Otel, Afrikalı perküsyon ve grupları, keman ve dj performansları, canlı müzik etkinlikleri ve çim alanlarında “moyo sinema geceleri” “yoga-pilates” çalışmaları, ünlü eğitmenlerle “nefes çalışmaları” ile her hafta misafirlerine farklı deneyimler yaşatıyor.

Yorumlar

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment