fbpx

Catering şirketlerine LAV Vega meşrubat bardağı

Özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla sofralara heyecan katan LAV’ın zengin koleksiyonunda yer alan Vega meşrubat bardakları, şıklığıyla göz dolduruyor. Yalın formuyla hem sıcak hem de soğuk ikramları eşsiz bir görsel şölene çeviren Vega meşrubat bardakları catering şirketleri için de bir alternatif sunuyor.

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, sofranızda aradığınız yalın şıklığa “Vega” ile yanıt veriyor. Camın sağlığını sofralara taşıyan Vega meşrubat bardakları, modern formuyla günün her saatinde her sofraya uyum sağlıyor.

Sabah kahvaltılarından akşam yemeklerine, davet sofralarından toplantı masalarına her sofraya renk katan Vega, yalınlığıyla sunumlarınızda da size sonsuz bir özgürlük tanıyor.

Vega sadece soğuk içecekler, farklı meşrubatlarla değil soğuk havalarda içinizi ısıtacak içeceklerin sunumunda da keyifle kullanılabiliyor. Vega meşrubat bardağının ağız kısmını hindistan cevizi tozuna bulayarak sunumlarınıza fark katabiliyor ve bu haliyle bağışıklık sisteminizi de güçlendirecek birbirinden sağlıklı içeceklerin sunumunda son derece şık bir görüntü sergileyebiliyorsunuz.

Vega ile size sadece hayal gücünüzü konuşturarak benzersiz sunumlar hazırlamak kalıyor.

Kaynak: Catering Türkiye ve LAV

Yorumlar

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment