fbpx

Doğal Ürünler Pazarı yeniden Bilkent Center’da

Bu yıl 20. senesini kutlayan ve yenilenerek birçok ulusal ve uluslararası mağazayı bünyesine dahil eden Bilkent Center, geleneksel hale gelen Doğal Ürünler Pazarı’na bir kez daha ev sahipliği yapacak. Türkiye’nin farklı bölgelerinden ürünlerin yer alacağı pazarda tamamı doğal ürünler ziyaretçilerle buluşacak.

Yerli üreticiyi desteklemek ve tüketicilerin doğal ve katkısız ürünlerle buluşmasını sağlamak amacıyla oluşturulan Doğal Ürünler Pazarı yeniden Bilkent Center’da Ankaralılarla buluşacak. 28 Şubat- 3 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerini bekleyen pazarda dalından toplanan meyvelerden yapılan reçeller, elyapımı tarhanalar ve birçok yöresel lezzet doğal beslenmek isteyen ve farklı tatlar arayan ziyaretçileri bekliyor.

Ege ve Akdeniz ürünleri ağırlıkta

Artık geleneksel hale gelen pazar tüketiciye de alternatif tatlar sunuyor. Pazarda sofraların vazgeçilmezi ekmek, zeytinyağı, reçel, salça ve tarhananın en doğal halleri ve dalından toplanır toplanmaz Doğal Ürünler Pazarı’nda yerini alan avokado ve limonlar başkentlileri bekliyor olacak. Kuru kayısı ve ceviz gibi sağlığa sayısız faydası bulunan birçok kuru meyve ve yemişin de bulunacağı pazarda daha önce denemediğiniz lezzetler bulabilirsiniz. Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin ürünleri yoğunlukta olacağı Pazar, şehir yaşamında bulunması güçleşen doğal ürünleri arayan Ankaralılar için fırsat yaratacak. Adı Bilkent Center ile özdeşleşen Doğal Ürünler Pazarı’nda 10.00-21.00 saatleri arasında alışveriş yapılabilecek.

Kaynak:Catering Türkiye, Doğal Ürünler Pazarı

Yorumlar

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment