fbpx

Eşsiz Gaziantep Yemeklerine Chef Kitchen Catering Hizmetiyle Ulaşabilirsiniz

Gaziantep’in en büyük, en modern, en güvenilir kurumsal yemek tesisi olan CHEF KITCHEN, toplu yemek ve catering hizmeti vermektedir. CHEF KITCHEN toplu yemek üretim tesisimiz, 2.750 metrekare kapalı, 1500 metrekare açık alan olarak inşaa edilmiştir. 15.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında modern gıda bandına uygun olarak yapılmış olan tesisimizde, 60 kişilik uzman personel kadrosuyla hazırlanan kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece yemeklerimiz 12 araçlık dağıtım filosuyla müşterilerine ulaşan firma COVİD-19 tedbirlerini sıkı şekilde uygulamaktadır.

İş merkezleri, fabrikalar, okullar, hastaneler, bankalar ve sanayi kuruluşlarından oluşan müşteri kitlemize kaliteli, lezzetli ve sağlıklı yemekler sunmak için tüm ekibimiz Toplam Kalite Yönetimi kurallarına uygun olarak hareket etmektedir.

Kurulduğumuz günden bugüne, müşterilere verdiği değer, ürettiğimiz kaliteli ve lezzetli yemekler, uzman ekibimiz, dünya standartlarındaki teknolojimiz, topluma ve çevreye karşı duyarlılığımız, CHEF KITCHEN’ın hazır gıda sektörünün en önemli firmalarından biri haline gelmesini sağlamıştır. CHEF KITCHEN, yemeği bir sanat olarak gören, yemek pişirmek ve paylaşmaktan keyif alan, birbirlerini ve işini seven insanların oluşturduğu büyük bir ailedir.

Ailemizi oluşturan profesyonel yöneticiler,  gıda mühendisleri, açılışlar ve çalışanlar, başarılarını aldıkları ulusal ve uluslararası kalite belgeleri, sertifikalar ve ödüllerle kanıtlamışlardır.

‘Koşulsuz müşteri memnuniyeti’ ilkesiyle hareket eden CHEF KITCHEN, yenilikçi vizyonu, dinamik yapısı, insana ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. Firmanın hizmetleri aşağıdaki gibidir:

Catering Hizmeti

Chef Kitchen tecrübeli kadrosuyla çözüm ortağınız olmaya hazır. Gaziantep’in en büyük mutfağı Chef Kitchen, tecrübeli catering kadrosuyla toplantı, lansman, fuar, parti, düğün gibi tüm organizasyonlarınızın gerçekleşeceği her ortamda çözüm ortağınız olmaya hazır.

Kalite, lezzet ve hijyen ilkelerinden ödün vermeyen, her zaman düzenli bir program doğrultusunda hareket eden, siz değerli müşterilerimiz için gerekli tüm işlemleri eksiksiz yaparak, servis ve sunum hizmetleri de dahil olmak üzere catering hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Toplu yemek hizmetinin en doğru adresi

Taşıma Yemek Hizmeti

Yemeklerimizi bakteri üretmeyen ve ısıyı koruyan ısıyı koruyan kutularda ile taşımakta. Chef Kitchen üretim merkezinde profesyonel ve deneyimli ekibi tarafından ürettiği enfes yemekleri; koku ve görünümü bozmayan, bakteri gelişimini önleyen ve ısıyı koruyan termoboxlar içerisinde, izolasyonlu, GPS takipli özel araç filosu ile zamanında pratik ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine ulaştırır.İşyerinizde verimli alan kullanımı için size taşıma yemek hizmeti öneriyoruz. Bu durumda, depolama, hazırlık, pişirme ve çöp ayrıştırma için ayırmak durumunda olduğunuz alanlardan tasarruf sağlamış oluyorsunuz.

Taşıma yemek hizmeti; mutfakları ve çalışma ortamaları yemek üretimine müsait olmayan işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Bu hizmeti diğer yemek hizmetlerinden ayıran en önemli özelliği; yemeklerin bir merkez mutfakta hazırlanıp, yemek transferi için sağlık ve hijyen koşullarına uygun özel dizayn edilmiş araçlar ile taşınmasıdır.

Yerinde Üretim Hizmeti

Hazır mutfağınızda veya mutfak kurarak yerinde üretim hizmeti. Hazır mutfağınızda veya mutfak kurarak yerinde üretim hizmeti veriyoruz. Hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla veriyoruz, hem de kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini arttırıyoruz.Yerinde Üretim Yemek sistemi için mutfak beklentileri karşılayacak durumda olmalı ya da mevcut durumun revize edilmelidir. Bu amaçla ilk olarak yemek üretimi yapılacak alanların beklentiler doğrultusunda incelenerek eksikliklerin belirlenmesi ve eksikliklerin ne şekilde giderileceğinin karşılıklı olarak tespit edilmesi gerekir. Bu aşamada mutfak mimarlarımız mevcut alanların en verimli şekilde kullanılabilmesi için elektrik, su, gaz tesisat projeleri ile birlikte mutfak ekipman yerleşim planını hazırlar ve proje karşılıklı olarak değerlendirilir. Onaylanan proje operasyon merkezimiz tarafından tüm malzemeler ve işçilikler dahil olmak üzere takip ve tedarik edilerek mutfak beklentileri karşılayacak duruma getirilir.

Yerinde Üretim Yemek sisteminde fiziksel koşullar kadar bir diğer önemli unsur da sisteme entegre olmuş profesyonel bir kadronun işi başından sonuna kadar aynı standartlarda yürütebilmesidir. Tüm yerinde üretim yemek hizmeti verdiğimiz projelerimizin başında mutlaka deneyimli bir gıda mühendisi / teknikeri işletme yöneticimiz bulunmaktadır. Gerekli olan tüm yetki ve sorumluluğa sahip olan işletme yöneticilerimiz personel alımından, ürün siparişine, sistem denetçiliğinden, personel eğitimine kadar tüm bilgi ve deneyime sahip kişiler arasından seçilmektedir.

Yerinde Üretim Yemek hizmetinin en keyifli ve avantajlı tarafı sizin mutfağınızda, sizin için çalışan aşçılar ile size özel lezzetler üretilmesinin yanında tüm hammaddelerin yine sizin gözetiminizde depolanması, denetlenmesi ve kullanılmasıdır. Bundan sonra geriye sadece size özel yapılan bu hizmetin tadını çıkarmak kalır.

Paket Yemek Hizmeti

Lunch Box kutuları içinde vakumlanmış paket yemek hizmeti. Chef Kitchen özel Lunch Box hazır kutuları içinde mikrodalgada ısıtılabilen katkı maddesi kullanılmadan vakumlanmış paket yemek hizmeti veriyoruz.Chef Kitchen Yoğun çalışma temposu ya da görevi gereği iş yerinden ayrılamayan müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz bu hizmet şeklimizde, menülerimizi istenilen ortama taşımaktayız. Müşteri sayısına bağlı olarak yapılan anlaşma ile mikrodalga fırın vererek yürüttüğümüz bu uygulamada, yemeklerin öğün zaman dilimi içerisinde ısıtılarak tüketilmesine  olanak verilmektedir.

İşletmecilik Hizmeti

Şirket, hastane, okul vb. yerlerde Cafe/Kantin işletme hizmeti. Şirket, hastane, okul vb. yerlerde Cafe/Kantin işletme hizmeti veriyoruz.Orta ve büyük ölçekli işletmelerde anlaşmaya bağlı olarak, varsa şirketinizin kendi mutfak ekipmanlarını kullanarak veya mutfağınızda gerekli düzenlemeleri yaparak, hijyen ve üretim tekniklerine uygun hale getirerek ya da Chef Kitchen olarak yatırım yaparak, kendi personelimiz ile sizlere firmanızda cafe-restoran işletim hizmetini sunuyoruz.

Bu işletimin firmanıza kazancı personelin iş sahası dışına çıkmadan yoğun ve stresli olan iş ortamından bir nebze uzaklaşması, rahatlaması, verimliliğin yeniden canlanmasıdır.

Eğitim kurumlarında da enerji ve konsantrasyonlarını yeniden kazanmaları için gençlere, öğretim üyelerine ve tüm çalışanlara destek sağlayacak ortamlar yaratıyoruz.insanların gün içinde ve hayat boyu duyduğu gereksinimlerinin karşılanması için yüksek kaliteli, sağlıklı, besleyici ve dengeli yiyecek, içecek seçenekleri sunmak amacıyla çalışıyoruz.

7/24 Kamera Hizmetiyle Farklıyız

Mutfağımızı 7 gün 24 saat kameralar aracılığı ile izleyebilirsiniz.

Yorumlar

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment