Kategori
image
 • imageDüğün Yemeği
 • imageEtkinlik Yemeği
 • imagePaketli Yemek
 • imageŞirket Yemeği
Şehir
image
image
Toktaylar Yemek Gıda Tem.San.Tic.Ltd.Şti. 2004 yılında ATB (Ankara Ticaret Borsası) İş Merkezinde baba mesleği lokantacılık olan üç erkek kardeş tarafından kurulmuştur. Babaları Bahri TOKTAY Dikmen Keklik Pınarında bulunan şu an Seymenler parkının bulunduğu yerde 1956 ‘dan,1974 ‘e kadar meşhur kuru fasulyeci olarak Ankara halkına hizmet vermiştir.
ŞİRKET HAKKINDA DETAYLAR
Babamızın bize öğrettiği en önemli şey ”Dürüst olun, kendinizin yiyemeyeceği veya çocuklarınıza yedirmeyeceğiniz hiç bir ürünle yemek üretimi yapmayın, bu yolda giderseniz itibar ve para kendiliğinden gelir, aksi yoldan giden çabuk duvara toslar” derdi. Bu öğütle yola çıktık.

1100 m2 kapalı alanda, 6000 kap/gün kapasitesi ve modern ekipmanları ile faaliyet gösteren merkez mutfağımızda, etimizi MİGROS veya NAMET’ten dana eti olarak vakumlu karton kutular içinde alıyoruz. Tatlılarda yalnızca TOZ ŞEKER kullanıyoruz. (Mısır nişastası şurubu gibi kanserojen olduğu ispatlanmış ucuz ürünleri asla işyerimize sokmadık, sokmayacağız.) Sütlü tatlılarımız %100 sütten, yemek üretiminde kullandığımız sıvı yağımız YUDUM’dan , meyve suyu , yoğurt, ayran ve kahvaltılıklar PINAR ‘ dan sağlanmaktadır.

ŞİRKETİMİZİN TEMEL AMACI
Şirketimizin temel amacı, talepleriniz doğrultusunda, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak, hijyenik bir ortamda, kaliteli ve lezzetli bir yemek üretimi yaparak, mükemmel servis, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu doğrultuda Toktaylar Catering olarak vizyonumuz, sanayi ve ticaret dünyamızda bu hizmeti talep eden, büyük/küçük ölçekli tüm kuruluşlara, kaliteden ödün vermeden, en iyi ürün ve hizmeti, en uygun fiyatlarla ve en sağlıklı biçimde sunan tedarikçi olmaktır.
ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ
Yemek üretimi ve catering hizmetlerinde, bilimsel normlara uygun, üretim, servis ve sevk ortamlarında, son derece hijyenik, çağdaş teknolojiyle donatılmış üretim araç ve ekipmanlarımız, gıda konusunda ve hizmet sektöründe uzun yıllar deneyimli, tamamen profesyonel kadromuz ile, sağlıklı, lezzetli ve standartlara uygun üretimimizi, sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Hizmet birimlerimiz, tarafınızdan, mesai saatleri içerisinde, önceden haber vermeksizin ziyaret edildiğinde, gururumuzun haklılığı ortaya çıkacaktır.

1 Yorum: Toktaylar Catering

Aslı Çelik

1 Yorum(lar)

Kaliteli ve uygun

5.0/ 5

Şirketimiz için 2 yıldır taşımalı yemek hizmet alıyoruz. Bu süreçte personelimizden yemeklerle ilgili ciddi bir şikayet almadık. Kalitelerinden ve kurumsallıklarından genel olarak memnunuz.

Yorumu nasıl buldunuz?

Puan Verin ve Bir Yorum Yazın

Aldığınız hizmete kaç yıldız verirsiniz?

angry
crying
sleeping
smily
cool
Seç

Yorumunuzun/değerlendirmenizin en az 140 karakter uzunluğunda olması önerilir.

image

Mesai Saatlerini Görüntüle
 • Pazartesi09:00 - 17:00
 • Salı09:00 - 17:00
 • Çarşamba09:00 - 17:00
 • Perşembe09:00 - 17:00
 • Cuma09:00 - 17:00
 • Cumartesi09:00 - 17:00
 • Pazar09:00 - 17:00
building Burası sizin işletmeniz mi? Yönetin! Yönetin!
image