fbpx

Gaziantep Catering Hizmetleri deyince akla ilk gelen firma Eline Catering  firması oluyor.  İkram organizasyon sektöründe, farklı renklerin ve tatların çekiciliğine inanıp, yenilikçi ve dinamik yapısı ile kaliteyi ön planda tutan anlayışıyla işe başlamıştır. Amacı, kişi veya kurumların fuar, düğün, açılış, şirket aktiviteleri gibi konular başta olmak üzere Catering & Organizasyon ihtiyaçlarını çözüm olan Eline Catering, yaptığı tüm işlerde %100 müşteri memnuniyetini esas almıştır.

Eline Catering yaptığı tüm işlerde kaliteyi, lezzeti ve hizmeti hedef aldığı için oldukça tercih edilen bir firma olup, yöreye özel yemeklerle hizmet vermektedir. İşte firmanın ürün ve hizmet portföyü:

KOKTEYL POROLONGE

Kokteyl ve Açık büfe yemeği birbiriyle buluşturan, alternatif İçecek seçenekleriyle , 2 saatten fazla sürebilecek, kokteyl etkinliklerine ek olarak tüketimi ve servisi kolay, tek bir çatalla rahatlıkla yenilebilen ürünlerin bir arada bulunduğu açık büfe İkramlarla zenginleşen bir organizasyon türüdür. Monoton bir yemekten sıkılan ve farklı bir konseptle misafirlerini ağırlamak İsteyenler için, misafirlerinizin kendi lezzet arayışlarına göre diledikleri ürünü tercih edebildikleri, hem rahat hem de hareketli bir organizasyon şeklidir.

Firma Açılış Organizasyonları, Düğün, Nikah vb. kutlama etkinlikleri, Her Türlü Kurumsal Aktiviteler, Fuar Organizasyonları, Parti Organizasyonları, Sergi ve Sanatsal Tanıtım Aktiviteleri için hizmet vermekteyiz.

KAHVALTI / BRUNCH

Güne başlamanın en güzel yolu, sıkı bir kahvaltıdan geçer. Zamanınız geniş İse Brunch la devam eder. Ülkemizde yakın zamanda daha çok popüler olmaya başlayan Brunch organizasyonları aslında toplumumuzun kahvaltı anlayışının biraz daha genişletilmiş halidir. Brunch, Klasik kahvaltı menüsünün dışında öğle yemeğini de bir arada sunan menü konseptiyle genellikle hafta sonu ve uzun soluklu tanıtım aktivitelerinde tercih edilen bir alternatiftir.

LUNCH BOX PAKET SERVİSİ

Yemek yemenin en pratik yolu, Lunch Box dan geçer. Ufak bir kutu, çi lezzet dolu ! Paket yemek sistemi, diğer adıyla Lunch Box, Catering hİzmetleri içinde en pratik ve en hesaplı yemek ikram çözümüdür.

Bu hizmet içeriğinde en sık kullanılan menü şekli soğuk sandviç menüsüdür. Menü içeriği istenilen şekilde düzenlenebilir. Lunch Box menüsünde, soğuk sandviç dışında kahvaltı, döner, köfte, her türlü sulu yemek ve ızgara çeşitleri kullanılabilir.Toplantı arası yemek sunumları, Açık hava etkinlikleri, Piknik ve Gezi Organizasyonları, Seyahat vb. aktiviteler için uygundur.

COFFE BREAK

İş dünyası için vazgeçilmez bir çözümdür Coffee Break organİzasyonları. Menü içeriği genel olarak çay, kahve ve Unlu mamüllerden oluşur. Coffee Break organizasyonları, tüm aktivitelerde pratikliği ve kısa süreli atıştırmaya müsait olması nedeniyle İş dünyasında çok tercih edilmektedİr. Coffee Break menüsü genel olarak fuar organizasyonları başta olmak üzere, seminer, toplantı, konferans etkinliklerinde misafirperverliğin bir göstergesi olarak kullanılmaktadır. Toplantı, Seminer ve Konferans tipi, Her Türlü Kurumsal Organizasyonlar, Fuar içi Stant Organizasyonları için uygundur.

KOKTEYL

Ayaküstü ziyafet seçeneklerinden biri olan kokteyl organizasyonları, hem ekonomik hem de hoş bir ambiyans yakalamak İsteyenlerin tercihi haline gelmiştir. Dekoratif ürünler ile dilediğiniz temada gerçekleştirebileceğiniz bir organizasyondur.

Görsel anlamda modernliği baz alan sunum şekilleri, yöresel tatlar İle girift bir yapı oluşturmaktadır. Ayrıca zengin ürün seçenekleri, birbirinden renkli, özellikle tropikal ve egzotik meyvelerden yapılan içecek alternatifleri ve zevkinize göre süslenmiş bistro masalarıyla kokteyl organizasyonları, misafirlerinizi ağırlamanın en göz alıcı yollarından biridir.

ÖZEL BÜFE

Açık büfe yemek organizasyonları içinde barındırdığı geniş ürün yelpazesi İle farklı damak tatlarına uyum sağlamanın ve görsel zenginliğin sunulabildiği bir yemek düzeni şeklidir. Yemekli organizasyonlar arasında en çok tercih edilen açık büfe yemek hizmeti, set menü gibi oturmalı düzene sahiptir. Bununla birlikte menüde yer alan ürünler açık büfe olarak sunulmakta olup, misafirler dilediği gibi damak zevklerine uygun ikramları seçebilmektedirler.

Her Türlü Özel Davet Organizasyonları, Düğün, Nişan ve Doğum Günü Organizasyonları, Kurumsal Tüm Aktiviteler özel büfeye uygundur.

BARBEKÜ (BBQ)

Etin ateşle buluşması, lezzetini ikiye katlaması bir yemek davetinin en mütevazi halidir Barbekü Barbekü, catering hizmetleri içinde yapılması en pratik olan menü çalışmasıdır. Bu nedenle piknik organizasyonları ve garden party başta olmak üzere rahatlama ve dinlenme amaçlı organizasyonlarının çoğunda Barbekü catering hizmetleri tercih edilmektedir.
Piknik, Bahçe Partileri, Kır Düğünleri, Motivasyon Etkinlikleri, Kurumsal Şirket Toplantıları için uygundur.

Yorumlar

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment