fbpx

Karaca ile renkli yaz sofraları

Yaz ayları sevdiklerimizle daha fazla zaman geçirebildiğimiz, uzakta olan akrabalarımızla yan yana gelip uzun sohbetler edilen sofralarda buluştuğumuz, birbirimize doymak için fırsat bulduğumuz aylar… Mutluluk dolu paylaşım anları soframızdaki lezzetler kadar görselliği ile de hafızamızda iz bırakıyor. Bir sofra etrafında sevdiklerimizle geçirdiğimiz, tadı damağımızda kalan anları Karaca ile renklendirmek de ayrı bir keyif…

Karaca yaz ayları boyunca gün içerisinde sık sık kurulan sofraları şık tasarımlarıyla keyifli atmosferlere dönüştürüyor. Yazın hafif lezzetleri, rengârenk meyveleri ile kurulan sofralar, Karaca’nın özgün desen ve formlarda tasarladığı ürünleriyle etrafında uzun sohbetler edilen anların merkezi oluyor.

Karaca yaz aylarının en popüler yerleri olan Alaçatı ve Ege’nin ismini taşıyan Serilerin yanı sıra Fame, Grace Mint, Petek ve Marodise Yemek Takımları ile yaz temasının tüm unsurları ile sofraları süslüyor. Karaca ile keyifli sofralarda sohbetler yaz sıcaklığında geçiyor, mutluluk dolu paylaşımlar artıyor.

 

Kaynak: Catering Türkiye, Karaca

Yorumlar

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment