fbpx

Komili’nin 140. yıl için ürettiği ‘Özel Seri’

Ölmez ağacı zeytinin insanlığa armağanı, doğanın mucizesi zeytinyağını  140 yıldır büyük özen ve titizlikle sofralara ulaştıran Komili,  bu önemli kilometre taşının anısına 140. Yıl Özel Serisi’ni tasarladı.

Ölmez ağacı zeytinin insanlığa armağanı zeytinyağını layığıyla sunarken, bu kadim kültürü gelecek kuşaklara taşımak için de çalışan Komili, tam 140 yıldır zeytinyağının en iyisini, en doğalını ve en lezzetlisini tüketicilere sunmayı ilke ediniyor. 

Komili 140. Yıl Özel Serisi

Doğanın mucizesi zeytinyağını büyük bir tutku ve uzmanlıkla sofralara ulaştıran Komili’nin, hassas üretim ve kontrol kriterlerinden geçerek sınırlı sayıda üretilen 140. Yıl Özel Serisi, seçili marketlerin raflarındaki yerini aldı. 

Komili, 140 yıllık ustalığıyla ürettiği zeytinyağları için, doğadan, zeytin ağaçlarından ve insanlardan ilham alan özel ambalajlar tasarladı. 

Komili Hakkında

Türkiye’nin en köklü markalarından biri olan Komili, 1878’de Midilli’nin Komi Köyü’nde başlayan yolculuğuna 1923’den bu yana Anadolu topraklarında devam ediyor. 2017 yılında Bunge Gıda bünyesine giren Komili, zeytinyağı sektöründeki liderliğini sürdürüyor. Zeytinyağını başta Ayvalık ve Körfez Bölgesi’nin olmak üzere Ege’nin en iyi zeytinlerinden elde eden Komili, uzun yıllara dayanan deneyimi, bilgi birikimi ve uzmanlığının yanı sıra üretim teknolojisi, tüketicilerin tercihleri doğrultusunda belirlediği çeşitleri ve hassas kalite kriterleri ile ürettiği zeytinyağını tüketicileriyle buluşturuyor. Komili ayrıca zeytinyağının bilinirliğinin artırılması, üreticinin bilinçlendirilmesi, verimliliğin artırılması, maliyetlerin düşürülmesi ve tüketimin yükseltilmesi için de çalışmalar yapıyor.

Kaynak: Catering Türkiye ve Komili

Yorumlar

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment