fbpx

Metro’dan “Konya Düğün Pilavı Etkinliği”

Konya düğünlerinin vazgeçilmez yemeği düğün pilavı geleneği, Metro Konya Mağazası tarafından düzenlenen etkinlikle bir kez daha yaşatıldı. Metro Konya Mağazası tarafından geleneksel hale getirilen “Konya Düğün Pilavı Etkinliği”nde, Mağaza Müdürü Serkan Dalgıç ve Metro çalışanları, Konya’da hizmet veren düğün organizasyon şirketlerinin temsilcileri ile gastronomi ve yerel lezzetlere ilgi duyanları ağırladı.

Konya’da hizmet veren sektör profesyonellerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak amacıyla proje ve etkinlikler düzenleyen Metro, geleneksel hale getirdiği “Konya Düğün Pilavı Etkinliği”ni bu yıl 26 Şubat Salı günü gerçekleştirdi.

Düğün organizasyon şirketlerinin temsilcileri ile gastronomi ve yerel lezzetlere ilgi duyanların geniş katılımıyla Metro Konya Mağazası’nda gerçekleşen buluşma, her yıl olduğu gibi büyük ilgi gördü. Mağaza Müdürü Serkan Dalgıç ve Metro çalışanları, davetliler ile yakından ilgilenirken mağazada satışa sunulan ve profesyonellerin düğün sezonu boyunca ihtiyaç duyacakları ürünler hakkında bilgi verdi.

Misafirler etkinlikte, Türk örf ve âdetlerinde önemli bir yere sahip olan, aynı zamanda Konya düğünlerinin vazgeçilmezi kabul edilen düğün pilavını tatma imkanı buldu. Sektör profesyonellerini ve diğer misafirlerini ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını belirten Dalgıç, ilki 2013 yılında gerçekleştirilen ve dileyen herkesin sofraya buyur edildiği düğün pilavı etkinliğini önümüzdeki senelerde de sürdürmeyi planladıklarını dile getirdi.

Kaynak:Catering Türkiye, Metro

Yorumlar

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment