fbpx

“Refika ile Öze Dönüş” 24Kitchen ekranlarında

Türk mutfağına taze bir bakış açısı getiren Refika Birgül, mutfağında bu hafta ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz’ü ağırlıyor. “Refika ile Öze Dönüş” 20 Ocak Pazar günü saat 12.00’de 24Kitchen ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Ekranların sevilen ismi Refika Birgül, ezberleri bozan yeni programı “Refika ile Öze Dönüş” ile her hafta mahallesi Kuzguncuk’taki kendi mutfağında birbirinden ünlü konukları ağırlıyor. Her programında yemek tariflerinden komşuluğa, mahalle kültüründen dostluklara, doğadan hayvanlarla ilişkilerimize kadar her konuda özümüze dönmemiz gerektiğini vurgulayan Refika, bize has Türk mutfağı tekniklerini anlatıyor; Türk mutfağının dünya mutfakları arasında hak ettiği yere ulaşması için çalışıyor.

Refika bu haftaki programında birbirinden lezzetli börek tekniklerine odaklanıyor. Çıtır börek tekniklerini ve kolayca uygulama yollarını izleyicileri ile paylaşıyor. Aynı zamanda bir yufkacıya gidip yufka yapımının detaylarını öğreniyor. Refika sonrasında ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz’le mutfağında bir araya geliyor ve farklı malzemelerle yeni tarifler denerken bir yandan da Aslıhan ile keyifli bir sohbet gerçekleştiriyor.

Eğlenceli ekibi, candan komşuları, yardımsever esnafı ve ünlü konuklarıyla mutfakta olduğu kadar sokakta da geçen “Refika ile Öze Dönüş”, 20 Ocak Pazar günü saat 12.00’da 24Kitchen ekranlarında.

 

Kaynak: Catering Türkiye ve 24Kitchen


Yorumlar

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment