fbpx

Catering Türkiye, toplu yemek alanında Türkiye’nin öncü sektörel yayınıdır.  Türkiye’nin yemek ihtiyacını karşılayan tüm Catering sektörüne ve potansiyel müşterilere www.cateringturkiye.com adresli web sitemizden; Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımızdan ve haftalık elektronik bültenimizden ulaşabilirsiniz.

Reklam hizmetlerimiz ve detaylar için Media Kit dosyasını edinebilirsiniz: Catering Türkiye Media Kit

Tüm talepleriniz için: reklam@cateringturkiye.com


Catering Türkiye Hakkında

Catering Türkiye, yayına başladığı 01.01.2019’dan bugüne sektörel habercilik alanında birçok ilke imza attı. Özel haber, makale ve röportajlarımız tüm dijital mecralarda yayınlanıyor ve her ay yüz binlerce kişiye erişiyoruz.

Catering Türkiye web sitesi, www.cateringturkiye.com adresinde her ay on binlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor. Web sitesinde yayınlanan özel haber, makale ve röportajlar; Catering Türkiye’nin sosyal medya hesaplarından paylaşılıyor.

Catering Türkiye; Facebook, Instagram ve Twitter’da aktif olarak yayıncılık yapıyor. @CateringTurkiye kullanıcı adıyla her ay yüz binlerce kişiye erişiyoruz. Etki kapasitemiz, büyüyen topluluğumuzla her geçen gün daha da artıyor.

Haber, makale ve röportaj yayınlarının yanı sıra sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak dev projeleri de gerçekleştiriyoruz. Catering Türkiye ekibi, Türkiye’deki tüm catering şirketlerini bir araya getiren Catering Türkiye Şirket Veritabanı’nı kurdu ve ücretsiz olarak herkesin erişimine açtı. Artık herkes bir tık’la Türkiye’de faaliyet gösteren tüm catering şirketlerine erişebilecek.

Catering Türkiye Tedarikçi Veritabanı’nın ise altyapısı oluşturuldu ve Nisan 2019’da erişime açılacak. Bu veritabanında ise catering şirketleri ile tedarikçi firmalar bir araya gelecek. Sektörel işbirliği ve online ticarete yeni bir boyut kazandıracağız.

Dijital Mecralarda Catering Türkiye

Catering Türkiye, web sitesi ve haftalık e-bülten’in yanı sıra Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube’da her ay yüz binlerce kişiye ulaşıyor.

Catering Türkiye Web Sitesi

Catering Türkiye web sitesi sektörel özel haber, makale ve röportajlar yayınlıyor. Sektörün nabzı Catering Türkiye’de atıyor. Site içerisinde yer alan Catering Türkiye Şirket Veritabanı, müşterilerin catering şirketi seçiminde önemli bir rehber olarak, karar aşamasında etkili oluyor. 

Catering Türkiye Şirket Veritabanı

Türkiye’de ilk defa bir sektörel bir yayın tarafından catering şirketleri bir veritabanında bir araya getirildi. Catering Türkiye Şirket Veritabanı her geçen gün daha fazla catering firmasını bünyesine katıyor ve gelişiyor. Catering Türkiye Şirket Veritabanına erişen on binlerce kişi, Türkiye’de catering hizmeti veren şirketleri tek bir yerden tarayabiliyor ve inceleyebiliyor.

İnteraktif haritalar ve il, ilçe bazlı arama imkanı, yemek hizmeti almak isteyen şirketleri bir tık’la aradıkları catering firmalarıyla buluşturuyor.

Catering Türkiye Tedarikçi Veritabanı

Catering Türkiye Tedarikçi Veritabanı, catering firmaları ile bu firmalara ürün ve hizmet sunan şirketleri bir araya getiriyor. Catering şirketleri, Tedarikçi Veritabanı ile tedarik etmek istedikleri ürün ve hizmetleri karşılaştırmalı olarak görme ve karar alma şansı yakalıyor.