Kategori
image
  • imageDüğün Yemeği
  • imageEtkinlik Yemeği
  • imagePaketli Yemek
  • imageŞirket Yemeği
Şehir
image
image

Catering Türkiye Reklam

Catering Türkiye ile Hedef Kitlenize Ulaşın

Catering hizmetleri odaklı Türkiye’nin en büyük sanal pazar yeriyiz. Her gün binlerce kişi Catering Türkiye ile en iyi catering şirketlerini arar ve bulur.

Catering Türkiye’de yer alarak binlerce potansiyel müşteriye ulaşabilir, satışlarınızı 7 kata kadar artırabilirsiniz. Catering Türkiye’nin kalite ve hijyen odaklı üyelik şartlarını karşılayabilen bir şirket olarak, potansiyel müşterilerinizin güvenini kazanabilirsiniz.

Mükemmel bir dijital pazarlama ekibine sahibiz. Siz işinize yoğunlaşırken, Catering Türkiye sizi en uygun hedef kitleye ulaştırır.

Reklamlar Hakkında Bilgi İçin Media Kit'i İnceleyin

Catering Türkiye‘de 3 farklı reklam formatı bulunmaktadır. Bunlar “Ana Sayfa, Öne Çıkan Şirket Reklamı“,  “Kategori ve Şehir, Öne Çıkan Şirket Reklamı” ve “Advertorial“dır. Tüm reklam formatlarını kullanabilmek için ön koşul şirketin Catering Türkiye‘nin kalite ve hijyen alanında asgari yeterlilik şartlarını taşıması ve şirketin Catering Türkiye veritabanına kayıtlı olmasıdır.

Catering Türkiye‘de tüm reklam formatları, 01.10.2022 tarihine kadar %20 indirimli olarak yayınlandır. (Catering Türkiye, haber vermeksizin tüm satış koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Media Kit’e indirimler yansıtılmıştır.)

Catering Türkiye‘de yayınlanabilecek reklamlar hakkında detaylı bilgi edinmek için Media Kit dosyamızı indirebilirsiniz. Dosyayı indirmek için “Media Kit” görseline veya devam eden bağlantıya tıklayın: Catering Türkiye Media Kit 2023

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon İçin Arayın

Catering Türkiye‘de yayınlanmasını istediğiniz reklamlar için Catering Türkiye Ankara Ofisi ile iletişim kurabilirsiniz.

Hafta içi ve Cumartesi günleri, mesai saatleri içerisinde Catering Türkiye Ankara Ofisi ile iletişim kurabilir, reklamlar ve müsaitlik durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres: Kızılırmak Mah. Dumlupınar Blv. No:3C1-160 Çankaya/Ankara
Telefon:
0(312) 419 66 42 
E-Posta: reklam@cateringturkiye.com