Tüm Şirketler İçin Dijital Pazarlama Eğitimi

Bilgisayarların ve internetin hayatımızı çepeçevre sardığı bir dönemdeyiz. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de artık zamanımızın büyük bölümünü internette geçiriyoruz.

Türkiye, internet kullanımında ve özellikle sosyal medya kullanımında Avrupa ülkeleri arasında ilk üç sırada yer alıyor. Bu durum, tüm şirketler için önemli dijital pazarlama imkanları sunuyor.

Dijital pazarlama her şirket için önemli

Dijital pazarlama kavramı son yıllarda önemini gittikçe artırıyor. Birçok sektör klasik pazarlama kanallarındansa dijital mecraları tercih etmeye başladı. Facebook reklamları, Instagram reklamları ve Google reklamları ile yüz binlerce potansiyel müşteriye ulaşmak mümkün oluyor. Diğer dijital pazarlama kanalları da potansiyel müşterilerinizle iletişim kanallarınızı oldukça artırıyor.

Catering ve diğer pek çok sektörde rekabet artık dijital platformlarda şekilleniyor. Müşteriler, iş yapmayı düşündükleri şirketleri öncelikle sosyal medya ve diğer dijital pazarlama mecralarında araştırıyor. Bu nedenle rakiplerinizle rekabet edebilmek için dijital pazarlama olanaklarını en iyi şekilde kullanmanız gerekli.

Medya Akademi dijital pazarlama eğitimleri

Türkiye’nin yeni medya okulu Medya Akademi, 6 yıldır ülke genelinde sosyal medya ve dijital pazarlama eğitimi veriyor.

Türkiye’nin en fazla tercih edilen sosyal medya ve dijital pazarlama eğitim kuruluşları arasında yer alan Medya Akademi, Ankara, İzmir ve Bursa şubelerinde düzenli olarak eğitim programları düzenliyor. (Medya Akademi dijital pazarlama programları hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.)

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi – Ankara 
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi – İzmir 
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi – Bursa

Sosyal medya ve dijital pazarlama konularında uzman kadrosuyla eğitim veren Medya Akademi, şirketlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak şirketlere özel veya genel katılıma açık eğitim programları düzenliyor. Şirketler, dijital pazarlama olanlarını keşfedip, doğru şekilde kullanarak ciro ve karlılıklarını artırma olanağı buluyorlar.

Medya Akademi dijital mecralarla ilgili farklı eğtim programları da sunuyor. Örneğin WordPress, web tasarım, internet radyoculuğu, e-ticaret gibi alanlarda eğitim programları düzenleniyor. Medya Akademi’nin tüm eğitim programlarına www.medyaakademi.com.tr/egitim-programlari adresinden erişebilirsiniz.

Medya Akademi hakkında

Medya Akademi, 2013 yılında Bursa’da kuruldu. Dijital pazarlama, sosyal medya ve internet haberciliği alanlarında yayınlar yaparak, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sundu. Bursa’nın ardından İstanbul’da faaliyet gösteren Medya Akademi, Mayıs 2018’de Ankara Ofisini açtı. Ağustos 2019’da İzmir ofisi açıldı.

Medya Akademi, 6 yılı aşkın deneyimi ve yüksek müşteri memnuniyetiyle tüm Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki şirketlere eğitim, danışmanlık ve operasyon hizmetleri sunmaya devam ediyor.

About Aslı Özgül Gökdemir

1997’de Ankara'da doğdu. Gazi Üniversitesi İstatistik Bölümü'nde öğrenim görüyor. Catering Türkiye'de sektörel haberler ve röportajlar yapıyor.

View all posts by Aslı Özgül Gökdemir →

Yorumunuz: