fbpx

Uno Gourmet Profesyonel ürünleri Anfaş Gıda ve İçecek Fuarı’nda

Turizm ve gıda sektörünün Türkiye’deki en büyük buluşması ANFAŞ Hotel Equipment – 30.Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı ile ANFAŞ Food Product Fuarı kapılarını açtı. Fuar, 19 Ocak’a kadar yurt içinde 7 bölgeden, yurt dışında 36 ülkeden 50 binin üzerinde profesyonel ziyaretçiyi ağırlamaya başladı.

Törenin açılış konuşmasını gerçekleştiren ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, tüm katılımcı ve ziyaretçilere başarılı ve kazançlı bir fuar dileyerek sözlerine başladı. Eş zamanlı organizasyonun Türkiye’nin en büyük Horeca (Hotel Restoran Cafe) buluşması olduğunu ifade eden Bıdı, “Bugün 30’uncu Hotel Equipment ve 26’ıncı Food Product fuarlarımızı 40 bin metrekarelik kapalı alanımızda eş zamanlı olarak açılışını gerçekleştiriyoruz. Eş zamanlı olarak önemli bir başarı yakalayan fuarlarımız, hotel restoran ve kafe sektörünün Türkiye’deki en büyük buluşmasıdır” dedi.

Uno Gourmet Profesyonel Standı Ünlü Şefleri Ağırladı!

Yıllardır el değmeden, hijyenik koşullarda üretilen unlu mamulleri ile otel, kafe, restourant, catering, kantin gibi işletmelere profesyonel çözümler sunan ve UNO bünyesinde bulunan Uno Gourrmet Profesyonel standı Anfaş’da yerini aldı. Birçok şefin ziyaret ettiği Uno Gourmet Profesyonel standında, Türkiye’nin ünlü şeflerinden Mehmet Yalçınkaya, Uno ürünleriyle yaptığı workshoplar ve tadımlarla fuarın ilk gününden katılımcımların büyük beğenisini topladı. Mehmet Yalçınkaya’nın moderatörlüğünü yaptığı workshoplarda birçok şef hem eğlendi hem de Uno’nun ekşi mayalı rustik ekmeklerinden, hamburger ekmeklerine, simitlerinden böreklerine kadar bir çok farklı ürünle yeni lezzetler ve sunumlar denedi.

Uno Gourmet Profesyonel hakkında deneyimlerini paylaşan Ünlü Şef Mehmet Yalçınkaya,” Uno’nun birbirinden farklı ürünlerini güvenerek ve beğenerek kullanıyorum. Uno Gourmet Profesyonel geniş bir ürün yelpazesine sahip. Otelde ihtiyaç duyabileceğimiz tüm ürün çeşitleri mevcut ve oldukça pratik. Ürünler donuk olarak bize ulaştıktan sonra -18’de kolayca depoluyor ve sadece ihtiyaç duyduğumuz miktarıpişiriyoruz. Pratikliği sayesinde istediğimiz zaman ürünlerimizi taze ve sıcak ikram edebiliyoruz.

Uno Gourmet Profesyonel ürünlerini tercih etmemizdeki en önemli noktalardan biri ise ürünlerin oldukça lezzetli olması ve farklı tüketicilerin damak tadına uygun olması. Otelimizde Uno Gourmet Profesyonel ürünlerini farklı tatlarla buluşturarak yeni tatlar ve sunumlar yakalıyoruz. Bu sayede tüketicilerimiz daha önce hiç denemediği lezzetleri deneyebiliyor. Bizde sunumlarımız ve tatlarımızla farklılık yaratıyoruz.” dedi.

Kaynak: Catering Türkiye ve UNO


Yorumlar

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment