fbpx

Çilek esintisi haziran ayını serinletiyor

Wish More Hotel İstanbul, yaz mevsiminin vazgeçilmez meyvesi, taptaze çileklerle hazırlanan Clementine Strawberry Tart ile hafif lezzetlerle damaklarını tatlandırmak isteyen misafirlerine dünya mutfağının enfes tatlılarından çok özel bir lezzet sunuyor.

Misafirlerine daima en leziz tatları ulaştırma misyonuyla menülerini hazırlayan Wish More Hotel İstanbul, Clementine Strawberry Tart ile yaz meyvelerinin gözdesi çileğin ferah esintisini lezzet tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Beş yıldızlı otelin Türk ve dünya mutfaklarının gözde lezzetlerini yaratıcı dokunuşlarla yeniden yorumlayan maharetli şefleri tarafından, Haziran ayı menüsü için özel olarak hazırlanan Clementine Strawberry Tart, çileğin enfes tadı ve kıpkırmızı renklerini sofralara taşıyarak hem damaklara hem de gözlere hitap ediyor.

Sıcak yaz günlerinde serin rüzgarlar estirerek Wish More Hotel İstanbul misafirlerinin içini ferahlatacak olan bu enfes tatlı, dalından taptaze toplanan çileklere eşlik eden incecik, kadifemsi dokusuyla lezzet tutkunlarının başını döndürüyor.

Tabanındaki tart kısmının çilek jölesiyle taçlandığı Clementine Strawberry Tart, jölenin üzerinde yer alan, İtalyan mutfağının en özel lezzetlerinden Mascarpone ve Ricotta peynirlerinin karışımıyla misafirlerin iştahını kabartıyor. Üzerini süsleyen fesleğen ve nanenin ferahlatıcı tadıyla karışan küp çilekler ise, damaklarda serin izler bırakan yaza özel, keyifli bir lezzet yaratıyor.

Sürpriz tatlarla yılın her dönemine lezzet katan Wish More Hotel İstanbul, bu sıra dışı lezzetleri deneyimlemek isteyen misafirlerini, otelin asma katında yer alan konsept restoranında ağırlıyor.

 

Kaynak: Catering Türkiye, Wish More Hotel

Yorumlar

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment