Yeni yıl davetlerine BigCatering imzası

Lezzetli yemekleri görkemli sunumlarla birleştiren BigCatering, özel davetlerden kurumsal yemeklere, yeni yıl etkinliklerinin vazgeçilmezi oluyor. Aradığınız tüm hizmetleri ve daha fazlasını bulabileceğiniz BigCatering, misafirlerin hayallerindeki davetleri gerçekleştirerek fark yaratan bir deneyim sunuyor.

BigCatering, yeni yıl etkinliklerinin vazgeçilmezi oluyor.

“Hayat bize sunulan bir ikramdır” söylemiyle yola çıkan BigCatering, yeni yıl davetleri için birbirinden güzel ve şık sofralara imza atıyor. Tecrübeli şeflerin ellerinden çıkan enfes lezzetler sunan marka, deneyimli kadrosuyla davetlere özel bir dokunuş katıyor.

Hem kurumsal yılbaşı yemekleri hem de özel yeni yıl davetleri için ihtiyaç doğrultusunda özel menüler yaratılmasına olanak sağlayan BigCatering’in menüsünde dünya mutfaklarından Türk mutfağına sayısız alternatif bulunuyor. Hem evinde misafirlerini en özel şekilde ağırlamak isteyenler, hem de çalışanlarına unutulmaz bir yeni yıl yemeği vermek isteyen işletmeler, BigCatering kalitesiyle davetlerini şölene çeviriyor.

Şık sunumları, özenle hazırlanmış ikramları ve kusursuz servisi ile sektöre farklı bir soluk getiren marka, küçük çaplı davetlerden büyük organizasyonlara özel günlerinizde hayal ettiğiniz organizasyonu gerçeğe dönüştürmenize yardımcı oluyor.

Tüm özel etkinlik ve kutlamalarınızda iki kişiden bin kişiye kadar catering hizmeti veren BigCatering, BigChefs’in 10 yılı aşkın deneyimi ile kusursuz bir servis sunuyor.

Kaynak: Catering Türkiye ve BigCatering

About Catering Türkiye

Catering Türkiye, 01.01.2019 tarihinde "Catering sektörünün buluşma noktası" olarak yayın hayatına başladı. Catering Türkiye'de tüm catering sektörü ve tedarikçi firmalar için özel haber, makale ve röportajlar bulabilirsiniz.

View all posts by Catering Türkiye →

Yorumunuz: