Kategori
image
 • imageDüğün Yemeği
 • imageEtkinlik Yemeği
 • imagePaketli Yemek
 • imageŞirket Yemeği
Şehir
image
image

Kullanım Koşulları

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE DAİR BİLGİ VE KULLANICI SÖZLEŞMESİ VE ONAY

A- KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE DAİR BİLGİ VE ONAY

 1. Kişisel verilerinizi işlemeksizin size kısmen ya da tamamen reklam, promosyon, tanıtım ve pazarlama hizmeti vermemiz mümkün değildir. Reklamcılık alanında faaliyet göstermekte olan ve Ankara Ticaret Sicilinde 364651 no ile kayıtlı; Kızılırmak Mah. Dumlupınar Cad. Next Level İş Merkezi No:3C1-160 Çankaya/Ankara adresinde mukim, Başkent Vergi Dairesi 0270383183 vergi no’lu, Medya Akademi – Elif Akın Yüksel (cateringturkiye.com) olarak; gerçekleştirmekte olduğumuz toplu yemek, etkinlik, organizasyon, gıda tedariği, mutfak ekipmanları, endüstriyel mutfak, tekstil, reklam tanıtım ve pazarlama hizmetleri kapsamında ve bunlarla sınırlı olmak üzere; doğrudan, www.cateringturkiye.com ve www.horecatrend.com adlı web sitelerimiz, mobil uygulamamız, çağrı merkezimiz, anlaşmalı ve işbirliği içinde olduğumuz üçüncü kişiler aracılığı ile tarafınıza ait kişisel bilgileri reklam, pazarlama ve tanıtım pazarlama faaliyetlerimizi gerçekleştirebilmek amacıyla işlemekte olduğumuzu tarafınıza bildiririz.
 2. Tarafınıza ait kişisel bilgiler, başta kimlik bilgileri (ad, soyad) olmak üzere, IP, adres ve telefon bilgileri, e-posta adresi, etkinlik ve organizasyon tarihleri, ses kaydı gibi sizin belirlenmenizi veya belirlenebilir olmanızı sağlayan her türlü bilgiyi ifade etmektedir.
 3. Kişisel verileriniz; Şirketimiz tarafından ya da bizim adımıza teknik, organizasyonel ve operasyonel hizmetler veren güvendiğimiz kuruluşlar tarafından; yurt içinde ya da yurtdışında, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu başta olmak üzere; Türk Kanunlarından kaynaklanan sebeplerle ve tarafınızca ya da tarafınız için talep edilen faaliyetlerimiz ile ilgili olarak işlenebilecek veya sizinle iletişim kurmak için toplanabilecek, kaydedilebilecek; talep ettiğiniz hizmet ve faaliyetlerin tamamlayıcısı olan iş ortaklarımız ve reklam verenlere gönderilebilecek, faaliyetlerimizin yürütülmesi veya iyileştirilebilmesi amacı ile sınırlı olarak, yurtiçinde veya yurtdışında hizmet aldığımız üçüncü kişiler ile paylaşılabilecektir. Bu anlamda verileriniz TC sınırları dahilinde veya dışında; kişisel verilerin saklanması konusunda güvenli olan ülkelerde Bulut Platformları üzerinden işlenebilecektir. Kişisel verileriniz; en az 10 yıl boyunca Şirketimizce saklanacaktır.
 4. Aynı amaçla, kişisel verileriniz ana şirketimizle ve yurt içi ve yurtdışında faaliyet gösteren Medya Akademi – Elif Akın Yüksel şirketleriyle de paylaşılabilecektir. cateringturkiye.com üye ve/veya teklif formunda paylaşmış olduğunuz telefon numarasından ve/veya e-posta adresinizden size ulaşarak cateringturkiye.com ürün, hizmet ve servislerini aktarabilir ve/veya reklamverenlerin hizmet kalitesini sorgulayan anketler, çeşitli promosyon ve kampanyalar düzenleyebilir.
 5. cateringturkiye.com servislerine üye olduğunuzda ve/veya cateringturkiye.com’da bulunan tanıtım sayfaları üzerinden reklamverenlerden fiyat teklifi istemek için doldurduğunuz formda kullanacağınız e-mail ve/veya telefon numarası vasıtasıyla kampanya ve özel indirim haberlerini ve cateringturkiye.com hizmetlerini anlatan telefon iletileri, e-posta ve/veya SMS alacağınızı kabul etmiş olursunuz. İstediğiniz zaman bu gönderim listelerinden kolayca çıkabilirsiniz.
 6. Kişisel verilerinizin yukarıda belirtilen işlemlere tabi tutulması tamamen hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun şekilde, faaliyetlerimizin yürütülmesi kapsamında ve toplandıkları veya işlendikleri amaçla bağlantılı olarak; işlendikleri amaç için gerekli olan makul süre kadar muhafaza edilmek kaydıyla işlenecektir. cateringturkiye.com, kişisel bilgilerinizi kesinlikle özel ve gizli tutmayı, hukuka aykırı olarak işlenmesini önlemek ve veri güvenliğini sağlamak için gereken tüm teknik tedbirleri almayı taahhüt etmektedir. Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla şirketimiz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Medya Akademi – Elif Akın Yüksel’in tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, Medya Akademi – Elif Akın Yüksel bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır. Medya Akademi – Elif Akın Yüksel, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışması durumunda, bu firmaların şirketin gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.
 7. Her zaman cateringturkiye.com’a başvurarak kendinizle ilgili aşağıdaki hakları kullanabileceğinizi bildiririz:
  • Kişisel verinizin işlenip işlenmediğini öğrenme,
  • Kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
  • Kişisel verilerinizin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
  • Yurtiçinde veya yurtdışında kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
  • Kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme,
  • Kişisel Verilerin Korunması Kanunu 7. Maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,
  • Yukarıda ve bir üstünde belirtilen 2 madde uyarınca yapılan işlemlerin, kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme hakkına sahipsiniz.
 1. Bu amaçlarla şirket web sitemizde https://www.cateringturkiye.com/iletisim adresinde yer alan iletişim formunu kullanarak tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

B- KULLANICI SÖZLEŞMESİ

 1. cateringturkiye.com reklamcılık sektöründe hizmet vermekte olan bir şirket olup sitede yer alan reklamlardaki hizmetlerin sahibi veya sağlayıcısı değildir. Yalnızca firmalar ile şirket yemeği, etkinlik yemeği, düğün yemeği ve paketli yemek talep edenler arasında ticaret platformu oluşturmaktadır.
 2. Tanımlar:
  İşbu İnternet Site Kullanım Sözleşmesi (kısaca “sözleşme”) metni içerisinde
  • Kullanıcı; cateringturkiye.com’un sağladığı reklamcılık hizmetlerinden faydalanan kişiyi
  • Reklamveren; Firma Tanıtım Sayfası ve bannerı yayınlanan firmaları ifade etmektedir.
 1. Reklamverenlere ait bilgiler:
  Firma tanıtım sayfalarında yer alan bilgiler, fotoğraflar, iletişim ve detay bilgileri tamamen reklam veren firma ve kişilerin sorumluluğundadır. Her reklamveren yapılan reklam anlaşması gereği verdiği bilgilerin doğruluğunu ve orjinalliğini baştan kabul eder.
 2. Kayıt Şartları
  cateringturkiye.com’a kullanıcı olmanız halinde;
  • Kayıt Formunu doldururken şahsınız ve firmanız hakkında doğru, kesin, güncel bilgiler vereceğinizi,
  • Üye bilgilerinizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz,
 1. cateringturkiye.com, bilgilerinizin eksik/yanlış olduğunu tespit ederse kaydınızı silebilir. Eğer bir firmayı/kurumu temsilen üye oluyorsanız bu metin, temsil ettiğiniz firma/kurumu doğrudan bağlamaktadır.
 2. Kullanım Koşulları :
  • cateringturkiye.com’da sadece siteye üye olan kullanıcılar planlama araçlarından yararlanabilir.
  • cateringturkiye.com site içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme ve kullanıcılarına sitesi hakkında bilgilendirme ve pazarlama faaliyetleri için e-posta gönderme hakkına sahiptir.
  • cateringturkiye.com içeriğinde bulunan yazılardan kaynak belirtilmeden alıntı yapılamaz. cateringturkiye.com konuk yazarları verdikleri bilgilerden sorumludur ve cateringturkiye.com yayıncı olarak verilen bilgiyi aynen yayınlamakla yükümlüdür.
  • cateringturkiye.com web sitesini kullanırken doğan fonksiyonel bozukluklardan dolayı cateringturkiye.com sorumlu tutulamaz bu kullanıcının kendi riskidir. cateringturkiye.com serverlarından ya da kullanıcılarından size virüs bulaşması, bilgisayarınızda hata oluşması da kullanıcıların kullanım riskidir.
  • cateringturkiye.com sitede oluşacak hataların düzeltilip düzeltilmeme hakkını elinde tutar. Sitede Kullanılan içerik ve fotograflar cateringturkiye.com’un izni olmadan alınamaz ve kullanılamaz.
  • cateringturkiye.com fotoğrafları ve içeriği değiştirme hakkını elinde tutar. cateringturkiye.com internet sayfasında bulunan fiyatların ve bilgilerin doğru ve tam olmamasından kaynaklanan problemlerden sorumlu değildir.
  • cateringturkiye.com servisleri var olduğu şekilde hizmetinize sunulmaktadır ve hiçbir garantisi ya da sorumluluğu yoktur. Hiçbir sayfanın ya da programın ya da appletlerin çalışmamasında cateringturkiye.com sorumlu tutulamaz ve bu konuda sorumluluk beklenemez.
  • cateringturkiye.com servislerine üye olduğunuzda ve/veya cateringturkiye.com’da bulunan tanıtım sayfaları üzerinden reklam verenlerden fiyat teklifi istemek için doldurduğunuz formda kullanacağınız e-posta adresi ve/veya telefon numarası vasıtasıyla kampanya ve özel indirim haberlerini ve cateringturkiye.com’un hizmetlerini anlatan e-posta ve/veya SMS alacağınızı kabul etmiş olursunuz. İstediğiniz zaman bu gönderim listelerinden çıkabilirsiniz.
  • cateringturkiye.com Müşteri Hizmetleri, üye ve/veya teklif formunda paylaşmış olduğunuz telefon numarasından size ulaşarak cateringturkiye.com servislerini aktarabilir ve/veya reklam verenlerin hizmet kalitesini sorgulayan anketler düzenleyebilir.
  • Kullanıcı, Site’ye, kendi adına girilecek tüm bilgilerin doğru olacağını, yanlış, yanıltıcı ve eksik bilgi girmeyeceğini, yetkisi dışında bulunan veya yerine getirme gücü olmayan işlemlere tevessül etmeyeceğini, bu tür teklifler ve kabullerde bulunmayacağını ve yaptığı işlemde dürüst, iyi niyetli ve tedbirli davranacağını, cateringturkiye.com’un ve diğer kullanıcıların haklarına riayet edeceğini, sistemi kullanırken, sistemin işleyişini engelleyici veya zorlaştırıcı şekilde davranmayacağını, kabul ve taahhüt eder.
 1. Kullanıcı Yorumları:
  Kullanıcı yorumlarının yayınlanıp yayınlanmaması hakkındaki inisiyatif cateringturkiye.com’a aittir.
 2. Bilgilerin Paylaşımı:
  Kullanıcı tarafından işbu Sözleşme’ye konu Hizmet’in sağlanabilmesi, bazı bilgilerin cateringturkiye.com’a ibrazını zorunlu kılmaktadır. Kullanıcı bu bilgileri Hizmet’ten faydalanmak için kendi özgür iradesi ve onayı ile girdiğini ve bu bilgilerin işbu Sözleşme ile eki Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Bilgilendirme Ve Onay Metni’nde belirtilen şekilde Hizmet’in sunulması için ve/veya ilgili bilgiler alınırken belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi için gerekli sürelerde kullanılabileceğini, yetkili kişilerin bu bilgilere erişim sağlayabileceğini saklanabileceğini ve mevzuatın izin verdiği sınırlar dahilinde üçüncü kişilere ifşa edilebileceğini kabul eder.
 3. Reklamverenlerin Sorumlulukları:
  Reklamverenler cateringturkiye.com’da yayınlanan bilgilerinin ve sitenin çeşitli yerlerinde tanıtımını yaptıkları ürünlerin, yayınlandıkları mesajların, web sitesinde bulunan bilgilerinin;
  • Sahte, çalıntı olmaması,
  • Üçüncü bir tarafın hiçbir tescil, teklif vb. haklarının çiğnenmemesi,
  • Yasalara aykırı olmaması (tüketiciyi koruma, haksız rekabet yasası vb.)
  • Pornografi veya çıplaklık içermemesi,
  • Hiçbir virüs veya herhangi bir programa zarar verecek bir programlama özelliği içermemesi ilkelerini kabul etmiş sayılır.
 1. Kullanıcıların Sorumlulukları:
  • Site’nin güvenliğini tehdit edebilecek, Site’ye ait yazılımların çalışmasını veya diğer kullanıcıların Site ve Hizmet’ten faydalanmasını engelleyebilecek herhangi bir girişimde bulunması,
  • Site’ye bu sonuçları verecek şekilde orantısız yük bindirmesi; Site’de yayımlanmış ve/veya başkaları tarafından girilmiş bilgilere yetkisiz bir şekilde erişmesi, bu bilgileri kopyalaması, silmesi, değiştirmesi ya da bu yönde denemeler yapması;
  • Site’nin genel güvenliğini tehdit edecek ve/veya Site, cateringturkiye.com ve diğer Kullanıcılar’a zarar verebilecek eylemlerde bulunulması;
  • Site’nin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, kullanılmaya çalışılması veya her türlü yazılım, donanımın ve sunucuların çalışmasının aksatılması, bozulmasına yol açılması, tersine mühendislik yapılması, saldırılar düzenlenmesi, meşgul edilmesi veya sair surette müdahale edilmesi, cateringturkiye.com sunucularına erişim sağlanmaya çalışılması ilkelerini kabul etmiş sayılır.
 1. cateringturkiye.com’un Sorumluluğu:
  • cateringturkiye.com; Firma tanıtım sayfalarında yer alan “Bilgi İstek Formları”nı otomatik olarak reklam veren firmanın aktif e-posta adreslerine ve firma yönetim panellerine yönlendirmekle yükümlüdür.
  • Sitedeki taleplerin doğruluğundan, sitede satıldığı-kiralandığı duyurulan malların/hizmetlerin kalitesinden, güvenliğinden, yapılan ticari anlaşmada tarafların yükümlülüklerini yerine getirmesinden sorumlu değildir. Kullanıcılar ile reklamveren arasındaki alışveriş ve her türlü sözleşmeden cateringturkiye.com sorumlu değildir.
  • cateringturkiye.com, Kullanıcı’nın ve/veya Reklamveren’nin Site üzerinde gerçekleştirdiği faaliyetler ve/veya iş bu sözleşme ve yasaya aykırı eylemleri neticesinde üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan doğrudan ve/veya dolaylı olarak hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Üçüncü kişilerden bu kapsamda gelecek her türlü talep ile Kullanıcı’nın Sözleşme’de belirtilen yükümlülüklerini yerine getirmemesinden kaynaklanan zararlar Kullanıcı ve/veya Reklamveren’e rücu edilecektir.
 1. Hizmet Süreçleri:
  • Kullanıcı, Teklif’in oluşturulması için, cateringturkiye.com tarafından talep edilen kişisel bilgileri de dahil olmak üzere hizmet kapsamına ilişkin bilgileri tam, doğru ve güncel bir şekilde cateringturkiye.com’a iletecektir.
  • Kullanıcı’ya uygun Teklif’in sunulması Kullanıcı tarafından verilen bilgilerin tam, doğru ve güncel olmasına bağlı olup; Kullanıcı verdiği bilgilerin eksik, yanlış ve güncel olmaması halinde uygun Teklif’i alamayabileceğini veya herhangi bir Teklif alamayabileceğini bu nedenle doğacak zararlardan hiçbir şekilde cateringturkiye.com’un sorumlu olmayacağını kabul eder.
  • Site’de yer alan bilgiler, işbu Sözleşme ve Site’de yer alan kural ve koşullar; Hizmet’in sunulmasına ilişkin kural ve koşullar olup, hizmet kural ve koşulları ile ilgili olarak sadece bilgilendirici mahiyette değerlendirilecektir.
 1. Feragat:
  • cateringturkiye.com, işbu sözleşme kapsamında ticari elverişlilik, belli bir amaca veya kullanıma uygunluk veya ihlalin söz konusu olmamasına ilişkin olarak açık veya zımni herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır.
  • Kullanıcı, internetten kaynaklanan sorunlar bakımından cateringturkiye.com’un herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını, Site’nin işleyişinin kusurdan ari olmadığını ve zaman zaman teknik aksaklıklar veya erişim engelleriyle karşılaşabileceğini bildiğini kabul ve beyan eder.
  • Kullanıcı, cateringturkiye.com’un Site’ye virüs, solucan (worm) veya başka türlü saldırıların ve izinsiz erişimlerin olmayacağını veya Site’den veya Site‘ye bilgi aktarılmayacağını garanti etmediğini bildiğini kabul etmektedir.
  • cateringturkiye.com, kullanıcının Site‘ye bağlantısı sırasında veya Site’deki içerikler dolayısıyla ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı maddi veya manevi zararlarından ve maruz kalacağı yaptırımlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.
 1. Mücbir Sebepler:
  Mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, Site iş bu Sözleşme ile belirlenen edimlerinden herhangi birini geç veya eksik ifa etme veya ifa etmeme nedeniyle sorumlu tutulamaz. Mücbir sebep; doğal afet, isyan, savaş, grev, lokavt, telekomünikasyon altyapısından kaynaklanan arızalar, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları da dâhil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ilgili tarafın makul kontrolü haricinde gerçekleşen olaylar olarak yorumlanacaktır. Mücbir sebep süresince Taraflar’ın edimleri askıya alınır. Mücbir sebebin 1 (bir) aydan uzun sürmesi halinde işbu Sözleşme hakları ifa edilemeyen Tarafça feshedilebilecektir.
 2. 13. Yürürlük:
  İşbu Sözleşme ve Sözleşme’nin ayrılmaz bir parçası olan Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Bilgilendirme Ve Onay Metni ile Site içinde bildirilen tüm koşullar Kullanıcı tarafından Sözleşme’nin okunup kabul edilmesi ile karşılıklı olarak kabul edilerek yürürlüğe girer.
 3. Sözleşme’nin Askıya Alınması ve Feshi:
  • Kullanıcı’nın işbu Sözleşme’de yer alan koşullara ve Site’de beyan edilen kural ve şartlara uymaması, Kullanıcı’nın faaliyetlerinin ya da varsa Site’ye dahil ettiği herhangi bir içeriğin hukuki, teknik ve özellikle bilgi güvenliği anlamında risk oluşturması ya da üçüncü kişilerin şahsi ve ticari haklarına halel getirici mahiyette olması halinde cateringturkiye.com, Kullanıcı’nın Site’yi kullanımını geçici veya sürekli olarak durdurabilir. cateringturkiye.com tarafından yapılan bildirime karşılık söz konusu aykırılığın giderilmemesi halinde ise işbu Sözleşme cateringturkiye.com tarafından feshedilebilecek ve verilmiş olan Teklif geri alınabilecektir.
  • cateringturkiye.com, Kullanıcı tarafından önceki bir tarihte satın alınmış olan Hizmet’e ilişkin yükümlülüklerini tamamlamak koşulu ile dilediği zamanda Site üzerinden sunduğu Hizmet’i ve işbu Sözleşme’yi süreli veya süresiz olarak askıya alabilecek, sona erdirebilecektir.
 1. Uyuşmazlıkların Çözümü:
  Bu Sözleşme ile ilgili olarak çıkabilecek bütün uyuşmazlıklarda öncelikle işbu metinde yer alan hükümler, hüküm bulunmayan konularda ise Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanacaktır. Sözleşme’nin uygulanmasından kaynaklanan ihtilafların çözümünde Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.
 2. Muhtelif Hükümler
  • İşbu Sözleşme’nin herhangi bir hükmünün yetkili bir mahkeme veya kurul tarafından geçersiz veya uygulanamaz ilan edilmesi halinde, söz konusu hüküm, Sözleşme’nin amacına yakın geçerli bir hükümle değiştirilecektir.
  • cateringturk.com, Site üzerinden kendi kontrolünde olmayan başka web sitelerine bağlantı verebilir. Bu web sitelerinde sunulan hizmetler, ürünler ve bunların içeriği hakkında cateringturkiye.com’un herhangi bir taahhüdü ve sorumluluğu bulunmayacaktır.
  • cateringturkiye.com herhangi bir sebep göstermeksizin ve Site’de yayınlamak suretiyle işbu Sözleşme ve eki niteliğindeki Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Bilgilendirme Ve Onay Metni ve Site üzerinden yayınladığı sair koşulları dilediği zamanda tek taraflı olarak değiştirme, bunlara ilavede bulunma veya yenileme ve Site’yi yeniden organize etme, Site’nin ve Hizmet’in konu, kapsam ve içeriğini değiştirme, yayını durdurma hakkı saklıdır. catetingturkiye.com tarafından Sözleşme, Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Bilgilendirme Ve Onay Metni ve sair koşullar üzerinde yapılan değişiklikler Site’de yayınlandığı tarihte yürürlüğe girecek olup, Site’nin kullanılması ile Kullanıcı güncel koşulları kabul etmiş sayılır. Söz konusu dokümanların düzenli bir şekilde takip edilmesinden Kullanıcı bizzat sorumlu olacaktır.
 1. Şartların kabulü:
  Yukarıda belirtilen bilgilendirmeyi okuyarak, bu dokümanın onaylanmasıyla Kullanıcı Sözleşmesine, kişisel verilerinizin Şirketimiz tarafından işlenmesine, yukarıda belirtilen kurumlarla paylaşılmasına ve bu kurumlar tarafından işlenmesine onay vermiş sayılmaktasınız.

Güncelleme Tarihi: 01.10.2021