fbpx

İstanbul Catering Firmaları Listesi

Catering Türkiye, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında faaliyet gösteren catering firmalarını bir araya getirdi. Catering Türkiye Şirket Veritabanı‘ndan derlenen “İstanbul Catering Firmaları Listesi” İstanbul ilinde faaliyet gösteren tüm catering firmalarını ilçe bazlı kategorize edilmiş şekilde bulmanızı sağlayacaktır.

İstanbul’da faaliyet gösteren ve Catering Türkiye Şirket Veritabanı’na kayıtlı olan şirketlere aşağıdaki bağlantılara tıklayarak ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki listede, İstanbul Arnavutköy Catering Firmaları, Ataşehir Catering Firmaları, Avcılar Catering Firmaları, Bahçelievler Catering Firmaları, Bakırköy Catering Firmaları, Başakşehir Catering Firmaları, Büyükçekmece Catering Firmaları, Eyüp Catering Firmaları ile Kadıköy, Kağıthane, Kavacık, Küçükçekmece, Maltepe, Sarıyer, Seyrantepe, Şişli, Ümraniye ve Zeytinburnu Catering Firmalarına ulaşabilirsiniz.

(Listeler, adil olabilmek amacıyla alfabetik olarak sıralanmıştır.)

İstanbul Arnavutköy Catering Firmaları:

İstanbul Arnavutköy’de Catering Türkiye Şirket Veritabanı’na kayıtlı olan 3 catering firması bulunmaktadır. Bu firmalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bağlantının üzerine tıklayın.

Creme Catering Arnavutköy /İstanbul
Çelebi Catering Arnavutköy /İstanbul
Konsept Catering Arnavutköy/İstanbul

İstanbul Ataşehir Catering Firmaları:

İstanbul Ataşehir’de Catering Türkiye Şirket Veritabanı’na kayıtlı olan 2 catering firması bulunmaktadır. Bu firmalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bağlantının üzerine tıklayın.

Dining Star Catering Ataşehir/İstanbul
Tatlı Tuzlu Catering Ataşehir/İstanbul

İstanbul Avcılar Catering Firmaları:

İstanbul Avcılar’da Catering Türkiye Şirket Veritabanı’na kayıtlı olan 1 catering firması bulunmaktadır. Bu firmalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bağlantının üzerine tıklayın.

Göktaş Yemek Üretim Avcılar/İstanbul

İstanbul Bahçelievler Catering Firmaları:

İstanbul Bahçelievler’de Catering Türkiye Şirket Veritabanı’na kayıtlı olan 4 catering firması bulunmaktadır. Bu firmalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bağlantının üzerine tıklayın.

Konsept Catering Bahçelievler/İstanbul
Kurumsal Catering Bahçelievler/İstanbul
İstanbul Catering Bahçelievler/İstanbul
Oranga Catering Bahçelievler/İstanbul

İstanbul Bakırköy Catering Firmaları:

İstanbul Bakırköy’de Catering Türkiye Şirket Veritabanı’na kayıtlı olan 1 catering firması bulunmaktadır. Bu firmalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bağlantının üzerine tıklayın.

Yemek Şirketi Toplu Yemek Hiz. Bakırköy/İstanbul

İstanbul Başakşehir Catering Firmaları:

İstanbul Başakşehir’de Catering Türkiye Şirket Veritabanı’na kayıtlı olan 1 catering firması bulunmaktadır. Bu firmalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bağlantının üzerine tıklayın.

Berkand Yemek Üretim Hiz. Başakşehir/İstanbul

İstanbul Beşiktaş Catering Firmaları:

İstanbul Beşiktaş’ta Catering Türkiye Şirket Veritabanı’na kayıtlı olan 1 catering firması bulunmaktadır. Bu firmalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bağlantının üzerine tıklayın.

Divan Outside Catering Beşiktaş/İstanbul

İstanbul Büyükçekmece Catering Firmaları:

İstanbul Büyükçekmece’de Catering Türkiye Şirket Veritabanı’na kayıtlı olan 1 catering firması bulunmaktadır. Bu firmalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bağlantının üzerine tıklayın.

Elit Yemek Üretim ve Ticaret Büyükçekmece/İstanbul

İstanbul Eyüp Catering Firmaları:

İstanbul Eyüp’te Catering Türkiye Şirket Veritabanı’na kayıtlı olan 1 catering firması bulunmaktadır. Bu firmalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bağlantının üzerine tıklayın.

Osmanlı Hanımeli Eyüp/İstanbul

İstanbul Kadıköy Catering Firmaları:

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde Catering Türkiye Şirket Veritabanı’na kayıtlı olan 3 catering firması bulunmaktadır. Bu firmalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bağlantının üzerine tıklayın.

Davet Catering ve Organizasyon Kadıköy/İstanbul
Dymra Catering Kadıköy/İstanbul
Şiir Catering ve Wedding Kadıköy/İstanbul

İstanbul Kağıthane Catering Firmaları:

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde Catering Türkiye Şirket Veritabanı’na kayıtlı olan 3 catering firması bulunmaktadır. Bu firmalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bağlantının üzerine tıklayın.

Elchyn Catering Kağıthane/İstanbul
Festa Catering Kağıthane/İstanbul
ISS Türkiye Kağıthane/İstanbul

İstanbul Kavacık Catering Firmaları:

İstanbul’un Kavacık ilçesinde Catering Türkiye Şirket Veritabanı’na kayıtlı olan 1 catering firması bulunmaktadır. Bu firmalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bağlantının üzerine tıklayın.

Elma Catering Kavacık/İstanbul

İstanbul Küçükçekmece Catering Firmaları:

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde Catering Türkiye Şirket Veritabanı’na kayıtlı olan 3 catering firması bulunmaktadır. Bu firmalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bağlantının üzerine tıklayın.

Kervan Catering Küçükçekmece/İstanbul
Mevlüt Yemeği Catering Küçükçekmece/İstanbul
Plus Yemek Küçükçekmece/İstanbul

İstanbul Maltepe Catering Firmaları:

İstanbul’un Maltepe ilçesinde Catering Türkiye Şirket Veritabanı’na kayıtlı olan 1 catering firması bulunmaktadır. Bu firmalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bağlantının üzerine tıklayın.

Premier & Parties Ziyafet Maltepe/İstanbul

İstanbul Sarıyer Catering Firmaları:

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde Catering Türkiye Şirket Veritabanı’na kayıtlı olan 3 catering firması bulunmaktadır. Bu firmalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bağlantının üzerine tıklayın.

BigCatering Sarıyer/İstanbul
Etiler Gıda Sarıyer/İstanbul
Secret Garden Sarıyer/İstanbul

Etiler Gıda Sarıyer/İstanbul
Secret Garden Sarıyer/İstanbul

İstanbul Seyrantepe Catering Firmaları:

İstanbul’un Seyrantepe ilçesinde Catering Türkiye Şirket Veritabanı’na kayıtlı olan 1 catering firması bulunmaktadır. Bu firmalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bağlantının üzerine tıklayın.

Doğuş Catering Seyrantepe/İstanbul

İstanbul Şişli Catering Firmaları:

İstanbul’un Şişli ilçesinde Catering Türkiye Şirket Veritabanı’na kayıtlı olan 5 catering firması bulunmaktadır. Bu firmalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bağlantının üzerine tıklayın.

Boğaziçi Organizasyon & Catering Şişli/İstanbul
Boğaziçi Yemek Şişli/İstanbul
Cuisine Catering Şişli/İstanbul
Mavi İkram ve Ziyafet Organizasyonu Şişli/İstanbul
Suriçi Yemek Şişli/İstanbul

İstanbul Ümraniye Catering Firmaları:

İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Catering Türkiye Şirket Veritabanı’na kayıtlı olan 1 catering firması bulunmaktadır. Bu firmalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bağlantının üzerine tıklayın.

Afiyet Catering Ümraniye/İstanbul

İstanbul Zeytinburnu Catering Firmaları:

İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde Catering Türkiye Şirket Veritabanı’na kayıtlı olan 1 catering firması bulunmaktadır. Bu firmalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bağlantının üzerine tıklayın.

CKH Catering Zeytinburnu/İstanbul

Not: Yukarıdaki listede Catering Türkiye Şirket Veritabanı’na kayıt olan catering firmaları yer almaktadır. Catering Türkiye Şirket Veritabanına kayıt ücretsizdir. Kayıt ve detaylı bilgi için info@cateringturkiye.com adresinden sorumlu ekibe ulaşılabilir.


Yorumlar

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment