fbpx

C Vitamini İhtiyacınızı Karşılayın

bardak, tablo, yiyecek, şişe içeren bir resim

Açıklama otomatik olarak oluşturulduTüm dünyada etkisini sürdüren  koronavirüse karşı bağışıklığı güçlendirmek önemli bir yer taşıyor. 

Dengeli beslenmenin yanında sadece yiyecekler değil, mineral de önemlidir. Meyve aromalı maden suyunun öncüsü Freşa’nın ürün gamında yer alan C Plus Limon Aromalı Doğal Maden Suyu’nun 1 şişesi günlük tüm C vitamini ihtiyacınızı karşılıyor.

Pancar şekerinden üretilen C Plus Limon Aromalı Doğal Maden Suyu’u, lezzeti kadar sağlıklı oluşuyla da iddialı! İçerdiği doğal minerallerin yanı sıra Freşa tarafından geliştirilen C vitamini katkısı ile günlük bir şişe içildiğinde c vitamini ihtiyacınızın %100’ünü karşılıyor. Tam bir vitamin deposu olan Freşa C Plus Limon Aromalı Doğal Maden Suyu vücuda güç veriyor, iştah açıyor, sindirimi kolaylaştırıyor ve sindirim sistemi rahatsızlıklarına iyi geliyor. İçeriğinde zengin kalsiyum, sodyum ve magnezyum bulunan Freşa C Plus, kendinizi daha iyi hissetmenizi aynı zamanda kaybettiğiniz mineralleri de geri kazanmanızı sağlıyor.

Sektörde öncü olan ve “Sağlıklı ve lezzetli içecekler” üretme ve yaygınlaştırma misyonunu üstlenen C Plus Limon Aromalı Doğal Maden Suyu ile tüketici için bu görevini başarı ile yerine getiriyor.

Kaynak: Catering Türkiye ve Freşa

Yorumlar

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment