Kategori
image
  • imageDüğün Yemeği
  • imageEtkinlik Yemeği
  • imagePaketli Yemek
  • imageŞirket Yemeği
Şehir
image
image

Safran-ı Gurme Restaurant Ankara’da yaşayan her kesime; kaliteli yemeği ucuza satarak, hizmetin en iyisini vermek üzere açılmıştır. Her türlü kamu ya da özel kesim çalışanlarının, esnafın, öğrencilerin yani kısacası her kesimin bir araya gelerek buluştuğu ve beraber yemek yeme keyfine ulaştıkları Safranı Gurme Restaurant sulu yemek sunumunda bir ilke imza atarak “güler yüzlü çalışan mutlu müşteri” anlayışıyla hizmet vermektedir .

Her zaman lezzetin, temizliğin, hijyenin buluştuğu ve bunları tamamlayan güler yüzlü kadrosu ile müşterilerini daima memnun etme anlayışı içinde olan Safranı Gurme Restaurant’ta günümüz Türkiye’sinde sürekli değişen maliyet fiyatlarına aldırmadan birinci kalite ürünler ile taze meyve ve sebzeler kullanılmaktadır. Sertifikasız ve TSE belgesiz ürünler kesinlikle mutfağımıza girmemektedir.

Her yeni gün farklı çeşit et ve sebze üzerine yapılan sulu yemekler ile öğle yemeği ve akşam yemeği hizmetinin verildiği Safranı Gurme Restaurant’ta sabahları kahvaltı ve çorba servisi de yapılmaktadır. Evlere, işyerlerine, inşaat şantiyelerine ve aklınızın gelebildiği her yere serviste sınır tanımayan Safranı Gurme Restaurant, kaliteli yemek servisi ile sürekli hizmettedir.

4 Yorum: Safran-ı Gurme Catering

3 Yorum(lar)

Teşekkürler

5.0/ 5

Ankara’nın fiyat/performans olarak en iyi catering firması. Çok saygılı personelleri, özenle hazırlanan menüleri ile anne yemekleri tadında mideye hitap ediyorlar. İşletmemizde yıllarca yemeklerden dolayı sorun yaşadık SAFRANI GURME ile anlaştığımızdan beri 3 yıldır memnunuz. Ankarada işletme ve özel günler için aranan kan. Teşekkürler.

Yorumu nasıl buldunuz?

3 Yorum(lar)

Lezzetli

5.0/ 5

Ankara ilinde 5 yıldır hizmet alıyoruz. Uygun fiyata lezzetli, kaliteli ve temiz yemek yiyoruz. Teşekkür ederiz. Tavsiye edilir.

Yorumu nasıl buldunuz?

İbrahim Garga

1 Yorum(lar)

uygun ve kaliteli

5.0/ 5

Ofisime uzun zamandan belli söylüyorum.Çalışanlarım ve ben memnunuz çok teşekkür ederim

Yorumu nasıl buldunuz?

Puan Verin ve Bir Yorum Yazın

Aldığınız hizmete kaç yıldız verirsiniz?

angry
crying
sleeping
smily
cool
Seç

Yorumunuzun/değerlendirmenizin en az 140 karakter uzunluğunda olması önerilir.

image

Mesai Saatlerini Görüntüle
  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi09:00 - 17:00
building Burası sizin işletmeniz mi? Yönetin! Yönetin!
image